Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Нацрада переоформила ліцензію ZIK і продовжила – «ТВ-5»


  16 декабря 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 15 грудня переоформила ліцензію на ефірне мовлення на 12 ТВК у Львові ТРК «Міст ТБ» (телеканал ZIK). Це питання регулятор розглядав уже втретє - раніше воно не набирало достатньої кількості голосів або діставало відмову.

  ZIKу дозволили змінити програмну концепцію, а саме формат - з просвітницько-культурологічного з фільмопоказом на інформаційно-просвітницький. При цьому з'явилися інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми, але на 1 годину зменшилися - науково-просвітницькі (до 30 хв/добу), зник фільмопоказ.

  За словами членів Нацради, раніше вони не ухвалювали рішення через те, що ZIK уже мовив з новою концепцією, хоча вона не була змінена в ліцензії. Тож від компанії вимагали повернутися до ліцензійних умов, після чого подавати заяву на зміну. За даними контрольно-аналітичного управління Нацради, ZIK привів свою діяльність до умов старої ліцензії.

  Відзначимо, що 15 грудня Нацрада не одразу змогла прийняти позитивне рішення - голосів спершу знову не вистачало (з шести присутніх двоє членів Нацради утрималися), але коли на засідання повернулася Оксана Головатенко, члени регуляторного органу все-таки переоформили ліцензію (п'ятьма голосами).

  «Міст ТБ» (ZIK) володіє ліцензією на 4 години ефірного мовлення на добу (з 04:00 до 06:00 і з 12:00 до 14:00 у будні та з 02:00 до 06:00 у вихідні) на 12 ТВК у Львові, де також мовлять Львівська ОДТРК і комунальна телекомпанія «Львів-ТБ». Як повідомляла ТК, 1 вересня цього року ZIK почав мовлення в ефірі Львівської ОДТРК у прайм-таймі з 21:00 до 24:00.

  На попередньому засіданні, 8 грудня, Нацрада з другої спроби ухвалила рішення про продовження строку дії ліцензії на мовлення на шести каналах у Запоріжжі та області ТОВ «Запорізька незалежна ТРК "ТВ-5"». Присутній представник Нацради в Запорізькій області наголосив, що це «надпотужна компанія», яка охоплює близько 80% області.

  Як повідомляла ТК, 1 грудня рішення про продовження ліцензії ТРК «ТВ-5» не набрало достатньої кількості голосів, і питання перенесли.

  Ліцензія ТРК «ТВ-5», що була продовжена, дає право мовити на шести ефірних каналах: 38 ТВК у смт Чернігівка, 59 ТВК у Бердянську, 58 ТВК у Мелітополі, 24 ТВК у Пологах, 42 ТВК у Комиш-Зорі (усі передавачі - 100 Вт) і 8 ТВК у Запоріжжі (передавач 1 кВт). Також компанія володіє ліцензією на мовлення на 28 ТВК у Запоріжжі (канал «ТВ-5 Спорт»).

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.