Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • «ВІ Україна» продовжив договори з ТВі, «24» та О-ТV


  18 ноября 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Сейлз-хаус «Відео Інтернешнл Україна» у 2011 році продовжить продавати рекламний час телеканалів ТВі, «24» та О-ТV. Про це «Телекритику» повідомив директор компанії Валерій Маштаков.

  За його словами, перелік клієнтів не остаточний: ведуться переговори з іншими каналами - як із тими, з якими «ВІ Україна» працював цього року, так і з новими. Нагадаємо, у 2010 році сейлз-хаус продавав рекламний час ТОНІСа, Star TV та Першого автомобільного (разом з ТВі, «24» та О-ТV).

  За інформацією «Телекритики», нещодавно свої послуги ТВі та О-ТV, а також Ru Music пропонував дім продажів холдингу StarLightMedia - StarLight sales. Директор StarLight sales Андрій Партика повідомив ТК, що наразі переговори вже ні з ким не ведуться і що навряд чи до кінця року компанія візьме на обслуговування канал не зі свого холдингу.

  Нагадаємо, у Росії наступного року ВІ продаватиме рекламу в ефірі «Первого канала». Також компанія консультуватиме холдинги ВГТРК та «СТС Медіа»: вони створюють власних селлерів, проте ВІ, за інформацією російського «Коммерсанта», веде переговори з їхніми рекламодавцями. Зміни у схемі продажів зумовлені минулорічними поправками до закону «Про рекламу», якими обмежено частку ринку одного сейлз-хауса до 35%.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.