Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • Пашаєва і Трубачову не візьмуть на СТБ після скорочень


  15 октября 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Після скорочень працівників інформаційно-аналітичної програми «Вікна-новини» на СТБ не всі будуть прийняті назад на роботу. Про це ТК дізналася з достовірних джерел на каналі.

  За даними джерел, назад у «Вікна» не будуть прийняті журналіст Осман Пашаєв і випусковий редактор Маргарита Трубачова. Канал цю інформацію офіційно не підтверджує.

  Осман Пашаєв, який зараз перебуває у відпустці, нічого про це не знає і буде готовий прокоментувати ситуацію в понеділок.

  Як раніше казав у коментарі ТК заступник генерального директора СТБ Олексій Мустафін, з кожним співробітником обговорюватимуть працевлаштування індивідуально. «Ми хочемо підвищити особисту відповідальність випускового редактора за ефір. Також ми відмовляємося від розподілу на кореспондентів і спецкорів, оскільки бачимо, що на практиці ця схема себе не виправдовує і позначається на зниженні продуктивності спецкорів», - розповідав він про нову структуру.

  Як писала ТК, керівництво СТБ вирішило провести на каналі реорганізацію і 28 вересня видало наказ про скорочення працівників інформаційно-аналітичної програми «Вікна-новини». При цьому прес-служба СТБ запевнила, що «Вікна» залишаться в ефірі каналу у тих самих слотах.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.