Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) підтримала звернення Української Гельсинської Спілки з прав людини до Президента України.


  7 июня 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) підтримала звернення Української Гельсинської Спілки з прав людини до Президента України.04 Червня 2010р. Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) підтримала Українську Гельсинську Спілку з прав людини та звернулась до Президента України з проханням застосувати право вето щодо законопроекту „Про захист персональних даних”, який був прийнятий Верховною Радою України 1 червня 2010 року.

  Як зазначено в листі НАМ до Президента України, законопроект не містить можливості поширення персональних даних без згоди особи, навіть якщо ця інформація є суспільно важливою. Крім того, законопроектом не передбачено розширення прав ЗМІ щодо втручання у приватне життя публічних осіб (політиків, акторів, співаків тощо), порівняно із іншими особами.

  У сукупності це є істотним обмеженням свободи слова і перешкоджатиме засобам масової інформації виконувати їх основну суспільну функцію – надавати громадянам повну і точну інформацію про всі суспільно важливі події.


  Незалежна асоціація мовників" (НАМ) була створена з ініціативи активістів регіональних теле- та радіокомпаній України в травні 2000 року.

  Ця ініціатива була підтримана широким загалом працівників галузі тому, що НАМ покликана захищати права вітчизняних телерадіовиробників, надавати юридичні консультації та юридичну підтримку, сприяти створенню правової бази та демократичній розбудові вітчизняного телерадіомовлення, підняттю його до європейського рівня.

  Офіційно НАМ була зареєстрована 27 липня 2000 року, а з січня 2001 року організація стала Всеукраїнською.

  Організація діє з метою задоволення та захисту законних творчих, національно-культурних, соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів.


  Источник: Незалежна асоціація мовників (НАМ)
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.