Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Роумінг як вдома: тепер внутрішні тарифи Київстар діють в 16 країнах ЄС
 • GlobalLogic запускає відкритий IT-курс для українців
 • Vodafone надав безкоштовні послуги на 230 000 000 гривень

 • 8 та 9 червня 2010 року в межах XVІ Київського міжнародного телерадіоярмарку відбудеться Конгрес Незалежної Асоціації телерадіоМовників (НАМ)


  4 июня 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  8 та 9 червня 2010 року в межах XVІ Київського міжнародного телерадіоярмарку відбудеться Конгрес Незалежної Асоціації телерадіоМовників (НАМ)03 Червня 2010р. Зареєструйтесь на Конгрес НАМ до 4 червня та отримай можливість дізнатись про основні шляхи вирішення найгостріших проблем галузі.

  Лише цього року і лише 3 дні реєстрація для усіх бажаючих на участь у Конгресі Незележної Асоціації Телерадіомовників (НАМ) безкоштовна.

  Не пропустіть найцікавіше з НАМи!


  8 та 9 червня 2010 року в межах XVІ Київського міжнародного телерадіоярмарку відбудеться Конгрес НАМ.

  Конгрес НАМ - це щорічні збори близько 100 представників галузі (керівники та власники ТРО) для обговорення і пошуку шляхів вирішення найгостріших галузевих проблем.

  Цього року в програмі Конгресу 4 тематичні конференції:

  • Медіа менеджмент (8 червня, зала №6)
  Новації в регулюванні галуззю, виклики довгострокового та середньострокового планування, проблеми фінансового менеджменту в нестабільний період, особливості управління творчим персоналом. Все це і багато іншого обговорюватимуться під час панельних дискусій конференції.

  • Медіа контент (9 червня, зала №6)
  Як працюють світові формати в Україні? Що ми можемо запропонувати молоді? Купувати продукт чи створювати свій власний? Чи може дитячі програми будити комерційно цікавими? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте відвідавши конференцію конгресу присвячену медіа контенту.

  • Реклама (8 червня, зала №3)
  Дискусія щодо необхідних ринку досліджень. Обговорення секретів успішних продажів. Презентація прогнозів ринку медіа, нових можливостей для розповсюдження реклами та основних тенденцій, що виявляє медіа аудит. Все це в програмі рекламної конференції.

  • Технології та конвергенція (9 червня, зала №3)
  Перспективи IPTV та цифрового радіо, проекти catch-up TV та можливості мобільного контенту.. Розвитку технології, що вже існують сьогодні, а завтра визначатимуть розвиток нашої галузі присвячена четверта конференція Конгресу.

  Детальну програму дивіться на сайті конгресу http://www.namcongress.org/program/.

  Участь у Конгресі НАМ зареєстрованим з 3 по 7 червня є безкоштовною не залежно від кількості учасників. Секції конференцій будуть цікавими не лише директорам але й програмним директорам та рекламним менеджерам телерадіокомпаній.
  Зареєструватися для участі у конгресі можна за телефонами 254-55-56 289-2599 або електронною поштою nam@nam.com.ua

  Конгрес відбуватимуться у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» зал №3 та №6, Київ, вул. Салютна, 2-Б. Реєстрація з 9.30.

  Прохання підтвердити Вашу присутність до 7.06.2010 по тел.: +380 44 254 55 56, моб.:+380 67 407 09 42, або на e_mail: pr@nam.org.ua


  Незалежна асоціація мовників" (НАМ) була створена з ініціативи активістів регіональних теле- та радіокомпаній України в травні 2000 року.

  Ця ініціатива була підтримана широким загалом працівників галузі тому, що НАМ покликана захищати права вітчизняних телерадіовиробників, надавати юридичні консультації та юридичну підтримку, сприяти створенню правової бази та демократичній розбудові вітчизняного телерадіомовлення, підняттю його до європейського рівня.

  Офіційно НАМ була зареєстрована 27 липня 2000 року, а з січня 2001 року організація стала Всеукраїнською.

  Організація діє з метою задоволення та захисту законних творчих, національно-культурних, соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів.


  Источник: Незалежна асоціація мовників (НАМ)
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.