Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Сергій Попов залишає СТБ


  30 марта 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  З 19 квітня Сергій Попов, ведучий і випусковий редактор «Вікон-новин», залишає телеканал СТБ. Про це «Телекритику» повідомила прес-служба СТБ.

  «Я вдячний своїм колегам, у яких я отримав безцінний досвід, знання і навіть став трохи говорити українською. Як мені не шкода залишати СТБ, можу сказати, що роблю це заради складного, амбіційного проекту, реалізація якого була б неможливою в рамках телеканалу, який я завжди називатиму "моїм"», - зазначає він.

  Він також висловив сподівання на успіх «свого починання». Якого саме - Сергій Попов пообіцяв розповісти «Телекритиці» завтра.


  «Сергій Попов для нас - більше, ніж ведучий і випусковий редактор. Він пропрацював на СТБ з моменту його створення і за цей час став не лише обличчям каналу, а й частиною його душі. Я хочу сказати, що телеканал став для Сергія домівкою, домівкою він і залишиться», - цитує прес-служба слова генерального директора СТБ Володимира Бородянського.

  До призначення нового ведучого і випускового редактора новини вестиме Тетяна Висоцька.


  Сергій Попов пропрацював на телеканалі СТБ 12 років (з 1998 року). Розпочав кар'єру з кореспондента, а потім - ведучого економічних програм. У 2004 році він почав роботу у «Вікнах-новинах». У 2009 році здобув телевізійну премію «Телетріумф» як найкращий ведучий інформаційної програми.


  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.