Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?



Популярные статьи





Прес-конференція «Національний відбір на Євробачення-2010»


19 марта 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Прес-конференція «Національний відбір на Євробачення-2010»Пост-реліз

Сьогодні, 17 березня, в прес-центрі Першого Національного відбулася прес-конференція на тему «Національний відбір на Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2010».

Обсуждение "Евровидение 2010" на нашем форуме

Учасниками прес-конференції були:

Михайло Кулиняк – Міністр культури та туризму України.

Єгор Бенкендорф - президент НТКУ.

Валід Арфуш – член оргкомітету «Євробачення» Україна 2010.

Ігор Ліхута – композитор.

Ірина Лисенко - Генеральний директор телекомпанії «Новий канал».

Василь Лазарович – співак.

Новообраний президент НТКУ Єгор Бенкендорф та оргкомітет «Євробачення-2010», головою якого є Ганна Герман, прийняли рішення про проведення нового відкритого Національного відбору учасників для Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2010». У результаті буде відібраний виконавець, який представить Україну на конкурсі «Євробачення-2010», у травні 2010 року в Осло.

Прес-конференція «Національний відбір на Євробачення-2010»


Відбірковий тур відбуватиметься в три етапи:

1 етап:


У четвер, 18 березня 2010 року, за адресою: м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3, «Савік Шустер Студія».

За умовами відбору учасника ним має стати виконавець віком від 16 років, який має власну композицію (пісню) (хронометраж не більше 3 хв.), яка не була в ротації на радіо і ТБ до 1 листопада 2009 року. Учасники на місці (м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3, «Савік Шустер Студія») проходять реєстрацію і отримують можливість представляти свою пісню перед компетентним журі. Кастинг триває з 09.00 до 18.00.

Прес-конференція «Національний відбір на Євробачення-2010»


О 18.00 журі відбере 20 учасників, які будуть представлені о 19.30 в прямому ефірі в програмі «Шустер live»(ТРК Україна). Запис кастингу буде показано в ефірі Першого Національного.

2 етап:

У п’ятницю, 19 березня 2010 року, впродовж усього дня на Першому Національному, а також каналах-партнерах будуть транслюватися 20-секундні ролики 20 учасників Національного відбору.

Це дасть можливість глядачам - громадянам України - проголосувати за свого фаворита за допомогою СМС-голосування. О 23.00 в ефірі «Шустер Live» глядачі зможуть почути повні композиції всіх 20 конкурсантів.

Прес-конференція «Національний відбір на Євробачення-2010»


3 етап. Фінал.

У суботу, 20 березня 2010 року, впродовж усього дня на Першому Національному, а також каналах-партнерах транслюватимуться ролики 20 учасників, що дасть можливість глядачам - громадянам України - проголосувати за свого фаворита за допомогою СМС-голосування.

З 20:00 в ефірі Першого Національного, а також Нового каналу, транслюватиметься Гала-концерт, присвячений фіналу Національного відбору, у ході якого журі та телеглядачі визначать переможця, який представлятиме Україну на Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2010» у травні 2010 року в Осло.

Умови голосування за учасника на даний момент ще невідомі, але буде оголошені найближчим часом. За словами Валіда Арфуша, сьогодні (17 березня) ввечері.

Прес-конференція «Національний відбір на Євробачення-2010»


Оргкомітет «Евробачення» Україна 2010.

Глава оргкомітету: Ганна Герман – заступник Голови Адміністрації Президента України.

Члени оргкомітету:

Михайло Кулиняк – Міністр культури та туризму України.

Єгор Бенкендорф - президент НТКУ.

Валід Арфуш – перший віце-президент НТКУ.

Ігор Ліхута- композитор.

Ірина Лисенко - Генеральный директор телекомпанії «Новий канал».

Олена Франчук - президент благодійного фонду «АНТИ СНІД».

Савік Шустер – телеведучий.

Участь у відбірковому турі.

Всіх бажаючих взяти участь у конкурсі чекають з 10 ранку у четвер, 18 березня 2010 року, за адресою: м.Київ, вулиця Північно-Сирецька, 1-3, «Савік Шустер Студія». Тут же відбуватиметься реєстрація учасників.

Перелік документів для участі в конкурсі ви можете знайти на неофіційному сайті конкурсу: www.eurovision-ukraine.com

Учасник прес-конференції Міністр культури та туризму України Михайло Кулиняк запевнив, що Національний відбір представника від України на Конкурс «Євробачення-2010» буде прозорим:

Прес-конференція «Національний відбір на Євробачення-2010»


«Хочу підкреслити – конфліктна ситуація, яка з’явилася навколо Конкурсу Євробачення, сьогодні вичерпана. Відбірковий конкурс учасника Євробачення-2010 буде проведений на прозорій основі. Василь Лазарович, який вже був оголошений представником України на Євробаченні-2010, погодився взяти участь у відбірковому турі і це надає йому великого шансу на перемогу у цій відкритій боротьбі. Я вважаю – це справжній чоловічий вчинок ».

Источник: Прес-служба Першого Національного
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 



Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.