Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Укртелемережа» просить Кабмін не знищувати малих кабельників


18 февраля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Асоціація «Укртелемережа» як повноважний представник біля 300 провайдерів програмної послуги (операторів кабельного телебачення), направила листи до парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації, іншим державним посадовим особам з проханням звернути увагу та внести відповідні зміни до проекту Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», який подав в порядку законодавчої ініціативи Кабінет Міністрів України 08.02.2010 року на розгляд Верховної Ради.

«Внесення Кабінетом Міністрів України законопроекту є своєчасною підтримкою суб'єктів малого підприємництва в умовах фінансової кризи. Водночас викликає обурення встановлення в пункті 1.4 законопроекту обмежень в застосуванні спрощеної системи оподаткування до суб'єктів малого підприємництва, які надають послуги у сфері телерадіомовлення відповідно до Закону України "Про телебачення і радіомовлення"», - ідеться в повідомленні.

Як прогнозує об'єднання кабельників, запровадження в дію такого обмеження призведе до знищення невеликих провайдерів програмної послуги, які з 2006 року були віднесені до переліку суб'єктів господарювання у сфері регулювання положень Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Це відбулося шляхом викладення у новій редакції частини другої статті 28 Закону України «Про телекомунікації», а саме: «2. Надання телекомунікаційних послуг для потреб телебачення і радіомовлення регулюється Законом України "Про телебачення і радіомовлення"».

На цей час за даними звіту Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення за 2009 рік нараховується близько 700 провайдерів програмної послуги, більшість з яких є суб'єктами малого підприємництва, які надають більше 10 млн. населення послуги з доступу до телепрограм у різноманітних куточках нашої країни, у тому числі у місцевості, де відсутнє ефірне мовлення.

«Дуже прикрим і незрозумілим є віднесення таких суб'єктів малого підприємництва у сфері телерадіомовлення до надприбуткових, бо це не відповідає дійсності», - ідеться в зверненні «Укртелемережі».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.