Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Український музичний альянс» програв іще одну справу проти кабельників


17 февраля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Харківський обласний господарський суд повністю відмовив у задоволенні позову Об'єднання підприємств «Українського музичного альянсу» проти харківської компанії кабельного телебачення «Альфа-Медіа». Про це «Телекритику» повідомили в компанії «Торсат».

Проте, як прокоментував «Телекритиці» директор УМА Павло Калениченко, «Український музичний альянс» неодмінно оскаржуватиме це судове рішення.

У позовних вимогах «Український музичний альянс» вимагав від «Альфа-Медіа» обов'язкового укладання угоди за публічне сповіщення фонограм та відеограм та виплату винагороди за їх використання в розмірі 5% від доходу. Суд вважає вимоги «Українського музичного альянсу» необґрунтованими. Тому компанія кабельного телебачення, яка розповсюджує для своїх абонентів телевізійні канали, не зобов'язана укладати для цього угоду з організацією колективного управління і сплачувати їй винагороду.

Нагадаємо, що «Український музичний альянс» подав до суду на декілька кабельних операторів у липні 2009 року. Причиною претензій правовласників до кабельників стали ухвалені Кабміном у квітні 2009 року зміни до постанови «Про затвердження розміру винагороди (роялті) за використання опублікованих із комерційною метою фонограм і відеограм та порядку їх виплати», згідно з якими за ретрансляцію музики та кліпів у програмах кабельного телебачення оператори повинні перераховувати правовласникам до 5% свого річного доходу.

Як повідомляла ТК, справу проти «Українського музичного альянсу» улітку 2009 року у Луганському обласному господарському суді виграв оператор «Трейд-експрес» з міста Первомайська Луганської області.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.