Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  Офіційне повідомлення ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (телеканал НТН)


  17 февраля 2010 | Телевидение / Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Евгений Ленов
  Незважаючи на численні судові заборони, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 17 лютого 2010 року має намір розглянути питання щодо внесення змін та переоформлення ліцензій на мовлення.

  ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (телеканал НТН) занепокоєне ситуацією та вимушене відстоювати свої права та законні інтереси у судових інстанціях.


  27 січня 2010 року Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення проведено конкурс на отримання ліцензій на мовлення з використанням вільних телеканалів. На момент проведення засідання 27 січня 2010 року діяла заборона Окружного адміністративного суду міста Києва на проведення конкурсу, визначення його переможців та видачу ліцензій. Незважаючи на це, засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулося. За результатами засідання були визначені переможці конкурсу та прийняті відповідні рішення щодо видачі ліцензій.

  Засідання 27 січня 2010 року відбулося за відсутності кворуму, без виклику учасників конкурсу, що є прямим порушенням приписів статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення».

  ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (телеканал НТН) оскаржило в суді результати вищезазначеного конкурсу. 1 лютого 2010 року Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвалу про зупинення дії рішень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та заборону видавати ліцензії за результатами конкурсу.

  10 лютого 2010 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до Українського Державного центру радіочастот з листом, в якому просила надати висновок щодо можливості збільшення потужності передавачів, що зазначені в додатках до ліцензій, виданих за результатами конкурсу.

  Крім того, 15 лютого 2010 року Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення приймати рішення про внесення змін та вносити зміни до ліцензій, отриманих за результатами конкурсу, що відбувся 27 січня 2010 року.

  Незважаючи на численні судові заборони, на 17 лютого 2010 року Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення призначено засідання, де на підставі висновків Українського Державного центру радіочастот буде розглянуте питання щодо внесення змін та переоформлення ліцензій, виданих за результатами конкурсу 27 січня 2010 року, в частині збільшення потужностей передавачів.

  ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (телеканал НТН) висловлює занепокоєння ситуацією, що склалася у сфері ліцензування мовлення, та має намір відстоювати свої права та законні інтереси у судових інстанціях.


  Телеканала НТН - актуальне гостросюжетне телебачення. Аудиторія – «18-54». Входить у медіа-групу «Інтер» («Інтер», НТН, К1, К2, «Ентер», «Ентер-Фільм», «Мегаспорт», «MTV Україна», «Інтер+»), що є найбільшою телевізійно групою по загальноукраїнській аудиторії*. Медіа-група «Інтер» - телебачення для всієї сім'ї. Генеральний продюсер телеканалу НТН – Гліб Корнілов. www.ntn.ua (*Аудиторія 18+, вся Україна).

  U.A. Inter Media Group Limited заснована у 2005 році. Група володіє 61% акцій «Української незалежної ТБ-корпорації» (телеканал «Інтер»), 90% акцій «Кіно-ТБ» (телеканала «Ентер-Фільм»), 90% «Музика-ТБ» («Ентер»), телеканалами НТН, К1, К2, «Мегаспорт», «MTV Україна», «Інтер+» та іншими медіа-активами. Директор компанії U.A. Inter Media Group Limited – Олена Хорошковська. Керівник медіа-групи «Інтер» - Сергій Созановський. Медіа-група є членом Європейської Бізнес Асоціації, а також Американської Торгової Палати в Україні. www.uaimg.com


  Источник: Пресс-служба телеканала Интер
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.