Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Ольга і Євген Захарови працюватимуть на «Пятом канале» і «РЕН ТВ» у Росії


7 февраля 2010 | Телевидение / На украинском языке / Россия | Добавил: Ольга Кравцова
Керівник компанії «1+1 відео дизайн» Ольга Захарова у лютому обійме посаду директора зі стратегічного маркетингу «Національної медійної групи» (Росія), до складу якої входять телеканали «РЕН ТВ» і «Пятый канал» (Петербург). Євген Захаров відповідатиме за комплексний розвиток двох телевізійних брендів («Пятый канал» і «РЕН ТВ» ), а саме за ефірне промо, інтернет і зовнішню рекламу. Про це ТК повідомила особисто Ольга Захарова.

Відповідно у керівництві «1+1 відео дизайн» також відбулися зміни: креативним директором компанії став Олександр Ковальов, арт-директором - Борис Денисевич, виконавчим директором - Людмила Гмиря.

Компанія «1+1 відео дизайн» як і раніше зосереджена на розробці і створенні графічного оформлення телевізійних каналів і програм. Найближчим часом представить свої ідеї для нового телевізійного каналу «Світ серіалу», а також оформлення низки нових програм для українських і російських телеканалів.

Нагадаємо, з «Національною медійною групою» співпрацює екс-генеральний директор «1+1» Олександр Роднянський. За словами пана Роднянського, співпраця з НМГ полягає у підготовці нових телепроектів. Зокрема, це детективи та бойовики для «РЕН ТВ» і «змістовні, інтелектуальні формати» для «Пятого». Інформацію про те, що йому пропонували стати президентом НМГ, пан Роднянський спростував.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.