Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Нацрада збільшила ресурс «Волі» до 426 каналів


  28 января 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 27 січня переоформила ліцензію провайдера програмної послуги ТОВ «Воля-кабель» у зв'язку зі збільшенням ресурсу, кількості домогосподарств і кількості програм.

  «Воля» збільшила кількість домогосподарств до 950 тисяч (раніше було 840 тисяч), ресурс багатоканальної телемережі (потенційну кількість програм, які може надавати абонентам) - до 426 (було 150), а кількість програм, які нині надає абонентам, - до 172 (було 150). За переоформлення ліцензії «Волі», відповідно до оновленої ст. 31 закону про телебачення і радіомовлення, мають нарахувати ліцензійний збір в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів.

  Заяву на переоформлення компанія подала ще в серпні 2009 року, однак питання переносилося. Як пояснив на брифінгу заступник голови Нацради Юрій Плаксюк, попередні норми законодавства не давали підстав до такого збільшення ресурсу, а нині ст. 31 дала такі можливості.

  Як пояснили ТК в компанії «Воля» в реальності ресурс вдалося збільшити за рахунок того, що минулого року провели комплекс технічних робіт і фактично завершили заміну технології з аналогової на цифрову, яка збільшує спроможність мережі у 3-5 разів.

  Компанія планує розширювати перелік доступних для абонентів програм і сервісів, однак конкретних строків по доведенню їх кількості до 426 не встановлювала, оскільки це залежить від зростання попиту. «Крім того, на можливості такого вибору значно впливає і динаміка зростання кількості телекомпаній, які вже мають право ретранслюватися або вже планують вийти на територію України, а також динаміка розвитку нових українських телепроектів», - пояснила керівник піар-відділу «Волі» Аліна Сігда.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.