Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Нацрада просить ICTV, НТКУ, 5 канал і ОДТРК пояснити правомірність трансляції «Кращого кандидата»


  25 января 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 22 січня надіслала до Центральної виборчої комісії результати моніторингу телерадіокомпаній щодо дотримання ними законодавства про вибори в останній тиждень агітації з 11 по 17 січня.

  Нацрада зафіксувала 15 січня о 21:30 одночасну трансляцію (ретрансляцію) програми «Кращий кандидат» та фільму «Я вірю в Україну!» Юлії Тимошенко" в ефірі Національної телекомпанії України, 5-го каналу, ICTV, Житомирської ОДТРК, Херсонської ОДТРК та КДР ТРК. Трансляцію цієї програми також зафіксовано в цей день з 23:00 до 23:30, в ефірі Кіровоградської ОДТРК. Національна рада звернулась до них з проханням пояснити правомірність поширення матеріалів, які мають ознаки політичної агітації.

  Нагадаємо, як пояснив ТК 15 січня заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення Микола Білоус, ішлося про передвиборну агітацію, за яку кандидат в президенти Тимошенко заплатила з виборчого фонду. Кошти були закумульовані на рахунку КДР ТРК, яка має ліцензійну угоду з ICTV з правом передачі сигналу третім особам (ОДТРК), а між КДР ТРК та обласними є угоди на трансляцію в рамках обмінних програм. Сумарна вартість 1 год 15 хв трансляції на ОДТРК становила 704 тис. гривень.

  14 січня до Національної ради надійшло звернення довіреної особи одного з кандидатів про відмову Луганської ОДТРК розміщувати агітаційний відеоматеріал на підтримку претендента. Як пояснили представники ОДТРК, на них чиниться тиск певною політичною силою. Крім цього, Нацрада поінформувала ЦВК про інциденти з тиском на телерадіокомпанії на Чернігівщині.

  18 січня до Національної ради надійшло звернення народного депутата Павла Бурлакова (фракція Партії регіонів) про поширення 11 січня в ефірі радіостанції ЗАТ «Наше радіо» інформації про громадську думку. Також оголошення результатів опитування громадської думки в заборонений законодавством час зафіксовано в ефірі телеканалу «Інтер».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.