Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • Нацрада реагує на захоплення «Євроньюзом» телекомпаній на Чернігівщині


  21 января 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 20 січня ухвалила рішення звернутися до Постійного комітету експертів з питань транскордонного телебачення з приводу порушення українського закону «Про вибори Президента України» телеканалом «Євроньюз».  16 січня (у суботу) в ефірі російської версії «Євроньюз», дозволеної до ретрансляції в Україні, моніторинговий центр Нацради зафіксував у випусках новин інформацію про результати опитування, що показували, які місця посядуть кандидати в президенти. «Нині цей блок новин на сайті "Євроньюз" відправлений в архів, який є недоступним. Думаю, вони схаменулися і зрозуміли, що порушили закон», - уточнив в. о. голови Нацради Андрій Мирошніченко.  На думку пана Мирошніченка, цей інцидент є зворотною стороною долучення України до Європейської конвенції про транскордонне мовлення. «Цей телеканал має походження з ЄС та країн-членів конвенції. Ми тільки постфактум можемо звертатися із зауваженнями, а оперативних дій вжити не можемо», - констатував він. Відповідно, Нацрада звернеться до Постійного комітету експертів та «Євроньюз» із роз'ясненнями українського законодавства, щоб подібна ситуація не повторилася в другому турі президентських виборів.  Також Національна рада ухвалила рішення про неприпустимість втручання в діяльність ЗМІ, пов'язане з двома інцидентами в Чернігівській області. За словами Андрія Мирошніченка, у Прилуках і Чернігові представники одного з кандидатів фактично втрутилися в діяльність телекомпаній.  «У Прилуках силами народних депутатів була захоплена комунальна телекомпанія "Прилуки" і три години вона не виходила в ефір. Схожа ситуація сталася на Чернігівській ОДТРК. Ми вважаємо такі речі неприпустимим і в робочому порядку одразу зв'язалися з правоохоронними органами. Порядок був наведений, але зараз окремо ми звертаємося до ЦВК», - розповів на брифінгу в. о. голови Нацради.  Він додав, що конфлікт виник і в Луганську. До Нацради надійшла скарга від представника одного з кандидатів, що Луганська ОДТРК відмовилася поставити агітаційний матеріал у програмі, а не в блоці політичної реклами. «І вони це вважають порушенням! Думаю, це свідчить про низький рівень фаховості представника кандидата», - зазначив пан Мирошніченко.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.