Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

ICTV проведе власний екзит-пол


4 января 2010 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Канал ICTV ініціює проведення власного екзит-полу. Це соціологічне дослідження відбудеться 17 січня, у день виборів Президента України, інформує прес-служба каналу.

Як запевняють на каналі, дослідження буде проведене згідно з міжнародними стандартами, які використовують основні світові телекомпанії.

У рамках екзит-полу буде опитано 20 тис. виборців на 300 виборчих дільницях України. Буде залучено 900 інтерв'юерів. Опитування розпочнуть з відкриттям виборчих дільниць о 8:00. Робота триватиме до закриття дільниць. Результати екзит-полу буде оголошено 17 січня о 20:00 ексклюзивно в ефірі каналу.

За словами керівника відділу якісницьких досліджень ICTV Ореста Білоскурського, проводячи екзит-пол, телеканал ICTV не має на меті перевірити результати виборів, а лише надати глядачам найоперативнішу та максимально точну інформацію.

«Крім того, отримані результати дадуть змогу використати їх в інших програмах, повідомити глядачам більше про вибори, а саме - вік, стать, соціальний статус виборців та їхню позицію щодо другого туру виборів», - сказав він.

Після оприлюднення результатів екзит-полу в ефірі ICTV вони миттєво стануть
доступними для ознайомлення на інтернет-сайті телекомпанії http://www.ictv.ua/. ICTV готовий також надати результати досліджень усім зацікавленим українським та закордонним ЗМІ за умови посилання на замовника та організаторів опитування.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.