Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Процессор и его раскрытие для видеокарты
 • Обзор телевизора Samsung ue32n5300auxua

 • StarLightMedia став членом Інтернет-асоціації України


  30 декабря 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Компанія «Старлайт медіа» з 1 січня 2010 року стає новим дійсним членом Інтернет-асоціації України. Таке рішення ухвалило правління ІнАУ, повідомляє прес-служба організації.

  ТОВ «Старлайт медіа» засноване у 2005 році в Києві. Компанія надає послуги в галузі інформаційних технологій підприємствам медіахолдингу StarLightMedia, до якого входять загальноукраїнські телеканали СТБ, ICTV, Новий, М1, QTV, а також компанії з виробництва і продажу реклами.

  На базі «Старлайт медіа» створена і функціонує опорна мережа передачі даних, яка об'єднує технічні майданчики підприємств медіахолдингу в єдиний мультисервісний віртуальний простір. Медіахолдинг експлуатує власні волоконно-оптичні лінії зв'язку в Києві загальною довжиною понад 100 кілометрів. Нині значна частина інтернет-трафіку для компаній холдингу, в тому числі трафік до www-ресурсів телеканалів, передається через телекомунікаційний вузол «Старлайт медіа».

  Як заявляють в ІнАУ, компанія «Старлайт медіа» сприймає інтернет як платформу, на яку будуть перенесені всі існуючі та створені нові медіасервіси.

  Також з 1 січня 2010 року дійсним членом ІнАУ стає компанія IMC (Industrial Management Consulting). Раніше ця компанія була асоційованим членом ІнАУ.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.