Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • «Відео Інтернешнл Україна» продаватиме рекламний час ТОНІСа, ТВі, «24» та Star TV


  24 декабря 2009 | Телевидение / На украинском языке | Добавил: OlegD
  «Відео Інтернешнл Україна» - дочірня компанія найбільшого в Росії продавця телевізійної реклами «Відео Інтернешнл» - домовилася про співпрацю з телеканалами ТОНІС, ТВі, «24» та Star TV. Про це ТК повідомив директор компанії Валерій Маштаков.

  За його словами, відповідні угоди перебувають на стадії підписання. В усіх випадках мова йде про ексклюзивні умови, тобто з іншими селерами ці канали працювати не будуть.

  Засади співпраці - наявність зобов'язань щодо суми рекламних зборів, принцип оплати послуг компанії тощо - не розголошуються.

  Цікаво, що про початок співпраці з каналом «24» раніше встиг заявити інший сейлз-хаус - Maxximum Adv. Генеральний директор каналу Роман Андрейко пообіцяв пояснити колізію, ТК сподівається отримати його коментар найближчим часом.

  Як раніше повідомляла ТК, група «Відео Інтернешнл», що пішла з України на початку 2009 року через розрив контракту з «1+1», вирішила повернутися. В українському офісі, окрім Валерія Маштакова, з відомих у рекламному середовищі людей працюватимуть Юрій Слободянюк та Ольга Єрмоленко. Загалом штат компанії налічуватиме близько 20 осіб.

  Источник: gomel-sat
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.