Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

АМКУ підозрює «Волю» в замовних матеріалах


14 декабря 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Антимонопольний комітет України підозрює компанію «Воля» в замовній кампанії проти себе, повідомив на брифінгу 14 грудня в. о. голови комітету Олександр Мельниченко.

Він розповів, що останнім часом в інтернет-виданнях і друкованих ЗМІ подається інформація про діяльність АМКУ в неповному, неточному, необ'єктивному вигляді. «Нам стало очевидно, що мова йде про певну замовну кампанію. Ми не виключаємо, що за цим замовленням стоїть "Воля-кабель"», - уточнив він.

Як приклади упереджених матеріалів прес-служба АМКУ навела статті «Черновецкий "юзает" Мельниченко?» з Vlasti.net, «Кого защищает Антимонопольный комітет?» з From-UA.com, «Ярослав Месяц: И. о. главы АМКУ Александр Мельниченко уничножает средний бизнес ради политической карьеры» з «Фрази».

Компанія «Воля» висловила свою стривоженість такими підозрами щодо себе.

«Хотілося б відзначити, що керівництво компанії стривожене такою заявою в.о. голови АМКУ, Олександра Івановича Мельниченка. Компанія завжди займала зважену і конструктивну позицію в питаннях взаємодії з АМКУ, оперативно реагувала на запити АМКУ відносно надання необхідній інформації щодо ціноутворення, конкурентного середовища на ринку надання послуги доступу до телепрограм та інших питань», - зазначив у коментарі ТК президент «Волі» Сергій Бойко.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.