Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«Інтер» залишають Ольга Кашпор, Роман Недзельський та Андрій Сайчук


13 декабря 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Журналісти НІСу, новинного продакшну телеканалу «Інтер», Ольга Кашпор, Роман Недзельський та Андрій Сайчук 10 грудня написали заяви на звільнення.

«Я вирішив звільнитися з телеканалу через незгоду з редакційною політикою та творчі розбіжності. Я не знаходжу спільної мови з моїм безпосереднім керівництвом, зокрема з головним редактором Олександром Пилипцем. Саме з ним ми не знаходимо спільної мови з творчих питань», - каже Роман Недзельський.

До написання заяви про звільнення Недзельсьского спровокувала конфліктна ситуація щодо його сюжету для вчорашнього випуску «Подробиць».

Заявляючи про незгоду з редакційною політикою, Роман закликає не драматизувати ситуацію на «Інтері»: за його словами, вона нічим не відрізняється від ситуації на багатьох інших телеканалах.

Спецкореспондент Ольга Кашпор каже, що написала свою заяву з мотивацією «набридло борсатися в болоті».

«Я вирішила звільнитися за власним бажанням, бо мені давно вже не подобалося ходити саме на цю роботу. Зокрема і через інтриганство, яке нині активно підтримується середньою ланкою керівників НІСу», - сказала Ольга.

Із Андрієм Сайчуком, який уже вдруге від вересня 2009-го звільняється з «Інтера», ТК зв'язатися не вдалося.

За словами журналістів, звільнення Кашпор, Недзельського і Сайчука між собою не пов'язані. Кожен окремо вирішив, що настав час піти з «Інтера».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.