Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Перший національний запускає інтернет-трансляцію підготовки Дитячого «Євробачення»


  17 ноября 2009 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Перший національний запускає щоденну інтернет-трансляцію підготовки Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2009». Відповідне повідомлення опубліковано на сайті каналу.

  З 10:00 до 22:00 відео буде репрезентовано на сайтах www.junioreurovision.tv та www.1tv.com.ua. Відвідувачі ресурсів зможуть відстежувати перебіг подій на головній сцені конкурсу, за лаштунками, у гримерках, у дитячій кімнаті відпочинку та знімальних майданчиках тощо.

  Як писала ТК, після спалаху епідемії грипу в Україні НТКУ звернулася до Міністерства охорони здоров'я та Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо доцільності проведення «Євробачення». 4 листопада відбулося засідання Кабінету Міністрів, на якому розглядали це питання, однак остаточне рішення прийняте не було. На урядовому засіданні міністр юстиції Микола Оніщук пояснив, що проведення масових акцій і заходів в областях України, де не введено карантин, не заборонено. Таким чином, уточнив міністр, на сьогоднішній день немає жодних сумнівів, що в Києві може проводитися дитячий конкурс «Євробачення».

  16 листопада, Фракція Партії регіонів висловила стурбованість проведенням конкурсу у зв'язку з епідемією. «У даний час йде заїзд на Євробачення. При цьому школи в Україні закриті ... цікавий карантин, вибірковий, виходить», - зауважив на засіданні погоджувальної ради перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, пише «Новинар».

  «Ми повинні отримати об'єктивну відповідь: якщо є карантин у нашій державі, то що означає проведення заходів, коли будуть задіяні десятки тисяч людей, у тому числі зі всієї Європи дітей?», - наголосив він. За словами пана Єфремова, таку відповідь повинні дати спеціалісти, а не прем'єр-міністр.

  Голова Верховної Ради Володимир Литвин на засіданні погоджувальної ради запропонував звернутися до уряду за роз'ясненням, чи є необхідність проведення конкурсу в умовах карантину.

  «Ми офіційно звернемося до прем'єр-міністра», - пообіцяв він.

  Проведення дитячого конкурсу заплановане на 16-21 листопада.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.