Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Чотири одеські телеканали заявляють, що міська влада переслідує їх за критику


  14 ноября 2009 | Телевидение / На украинском языке | Добавил: OlegD
  Чотири одеські ТРК «Нова хвиля», «52 канал», «Град», «АРТ» та підприємство «Одеський міський телерадіоцентр», яке здійснює технічне забезпечення трансляції програм цих телерадіоканалів у власному апаратно-студійному комплексі, заявляють про перешкоджання професійній діяльності журналістів та переслідування за критику. Вони звинувачують у цьому Одеську міську раду та обласне управління комунальної власності, у якого «Одеський міський телецентр» орендує нежитлові приміщення 4-го та 5-го поверхів адміністративної будівлі. Одеська міська рада 29 жовтня 2009 року прийняла рішення про капітальний ремонт цієї адміністративної будівлі (по вул. Артилерійська, 1), через що «Одеський міський телецентр» та чотири телеканали повинні у короткий термін до 15 листопада звільнити орендовані приміщення.

  «Капітальний ремонт або реконструкція адміністративної будівлі призведе до повного зупинення нашої діяльності на невизначений термін. Просимо вжити відповідних заходів, наданих нам законом, щоб захистити наші права та майно від злочинних посягань», - пишуть керівники телеканалів та ОМТЦ у своїй заяві до голови Одеської обласної державної адміністрації, прокурора області та начальника ГУ УМВС України в Одеські області, Незалежної асоціації телерадіомовників. Вони вважають, що наміри провести такі роботи є лише приводом для того, щоб припинити діяльність ЗМІ. Що в свою чергу призведе до обмеження права громадян на інформацію, гарантованого ст. 34 Конституції України.

  Журналісти та інші працівники цих телеканалів звернулися по допомогу до своїх колег з інших телеканалів, а також громадських організації.

  «Телекритика» намагалася отримати коментар у першого заступника міського голови, керівників міського управління інформації та управління комунальної власності, однак вони не знайшли часу на коментар

  Источник: gomel-sat
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.