Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Viasat надаватиме сервісну підтримку клієнтам цілодобово


26 октября 2009 | Телевидение / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
В жовтні 2009 року Viasat запроваджує цілодобовий режим надання професійної сервісної підтримки своїм клієнтам з будь-якої точки України: сервісний центр Viasat працюватиме в режимі 24х7. Метою такого нововведення стало прагнення Viasat забезпечити сервісну підтримку клієнтів на найвищому рівні впродовж всієї доби.

Сьогодні для обслуговування клієнтів у сервісному центрі Viasat працює понад 50 операторів. Протягом листопада цього року їх кількість збільшиться до 65, крім того працюватимуть 3 супервізори.

У вересні поточного року оператори сервісного центру Viasat загалом опрацювали понад 30 000 дзвінків. За даними компанії майже всі клієнти, що зателефонували, отримали відповідь протягом 1 хвилини.

Для забезпечення оперативної та кваліфікованої відповіді на будь-яке запитання клієнтів нові оператори проходять спеціальний курс навчання, після чого відбувається практика безпосередньо на робочому місці.

За статистикою, найчастіше абоненти звертаються до сервісного центру із запитаннями фінансового характеру – щодо балансу рахунку, здійснюваних платежів тощо, а також для отримання технічної консультації (налаштування обладнання, каналів, EPG).

У майбутньому Viasat планує запропонувати альтернативну підтримку, яка стосується питань підписки на телеканали та оплати послуги, – за допомогою інтерактивного голосового меню та веб-сайту компанії.

Оксана Ферчук, генеральний директор Viasat: «Наша незмінна ціль – надавати клієнтам найкращий на українському ринку телевізійний продукт та сервісну підтримку високого рівня. Сервісний центр Viasat, що працюватиме в режимі 24х7, дозволить нашим клієнтам отримати відповіді на свої запитання в будь-який час, незалежно від часу доби, дня тижня та місцезнаходження.»


VIASAT

Viasat – це єдиний ліцензований провайдер платного супутникового телебачення в Україні. Послуга надається з 1991 року в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литві.

Канали Viasat транслюються в 24 країнах світу. Загальна кількість телеглядачів Viasat у світі становить більш ніж 100 мільйонів людей.

Своїм абонентам в Україні Viasat пропонує понад 250 українських, російських та міжнародних телеканалів різноманітних жанрів у трьох пакетах: «VIASAT Сімейний», «VIASAT Бізнес», «VIASAT Престижний».

Послуга Viasat надається за допомогою потужного супутника Sirius 4, що дозволяє приймати сигнал по всій території України. Якість сигналу не залежить від рельєфу місцевості, розташування та висоти будівлі.

www.viasat.ua

Источник: Пресс-служба PRP Ukraine
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.