Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Новий програмний гід Viasat допоможе створити власний телепростір


19 октября 2009 | Телевидение / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
Насичений і цікавий контент каналів та підтримання постійного зворотного зв’язку зі своїми клієнтами спонукали Viasat до оновлення електронного програмного гіду (EPG) на своїй платформі, що допоможе телеглядачам швидше орієнтуватися у різноманітті каналів та формувати персональний програмний простір в усіх пакетах Viasat.

Відтепер головна сторінка меню проінформує клієнтів про найбільш очікувані прем’єри місяця, а при навігації обраним каналом глядачі Viasat зможуть легко отримувати вичерпну інформацію про передачі, що вже розпочалися або транслюватимуся найближчим часом, а також дізнаватися про родзинки дня на каналі.

Новий гід дозволить ефективно планувати своє дозвілля разом з Viasat, адже сотні каналів вже згруповані за жанрами. Також користувачі EPG матимуть змогу з усіх каналів свого пакету обирати найбільш улюблені і додавати до окремого списку, створюючи власний телепростір.

Оновлений EPG має зручну функцію нагадування, що не дозволить глядачам пропустити улюблену програму або пряму трансляцію. А за необхідності обмежити перегляд дітьми деяких програм допоможе спеціальна функція кодування.

Вдосконалення EPG торкнулося також зовнішнього вигляду. Використання більш насичених кольорів, оновлені шрифти і дизайнерські рішення зроблять перегляд меню більш зручним для читання і візуально привабливішим.

Оксана Ферчук, генеральний директор Viasat: “Нашою метою є не тільки надання цікавого контенту нашим клієнтам для телеперегляду, а й створення максимально комфортних умов при користуванні нашою послугою. Наявність зручного електронного програмного гіду і планування з його допомогою свого вільного часу і дозвілля родини є однією з переваг, яку мають клієнти платного супутникового телебачення в усьому світі. Ми хочемо зробити усе можливе, щоб наші клієнти в Україні отримували послуги високої якості і були максимально задоволені перевагами Viasat”.


VIASAT

Viasat – це єдиний ліцензійний оператор платного супутникового телебачення в Україні. Послуга надається з 1991 року в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литві.

Канали Viasat транслюються в 24 країнах світу. Загальна кількість телеглядачів Viasat у світі становить більш ніж 100 мільйонів людей.

Своїм абонентам в Україні Viasat пропонує понад 250 українських, російських та міжнародних телеканалів різноманітних жанрів у трьох пакетах: «VIASAT Сімейний», «VIASAT Бізнес», «VIASAT Престижний».

Послуга Viasat надається за допомогою потужного супутника Sirius 4, що дозволяє приймати сигнал по всій території України. Якість сигналу не залежить від рельєфу місцевості, розташування та висоти будівлі.

www.viasat.uaMy Webpage

Источник: Пресс-служба PRP Ukraine
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.