Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Canal+, Cyfra+ та SKY також зацікавлені в придбанні «Поверхность+»


  13 октября 2009 | Телевидение / Телекоммуникации / Украина / На украинском языке | Добавил: Sputnik
  Зацікавлення в українській DTH-платформі «Поверхность+», крім російської компанії «Газпром-медіа» висловлюють декілька супутникових операторів: англійський Sky, французький Canal+ і польський Cyfra+. Про це овідомив головний акціонер ISTIL Group (співвласник групи компаній «Поверхность») Мохаммад Захур, коментуючи інформацію про можливість купівлі 51% акцій «Поверхности» компанією «Газпром-медіа».

  «Оскільки ми є венчурним інвестором (ISTIL Group належить 40% групи компаній «Поверхность»), ми з Віктором Самойленком (президент «Поверхности») погодилися, що можемо пустити в компанію стратегічного інвестора. Пан Самойленко є фахівцем у технічній базі, у купівлі прав, але він не має досвіду в супутникових платформах. І ми вважаємо, що для цього потрібен інвестор», - розповів він.

  Право збільшити свою частку із 40% до 55% залишається в ISTIL Group у тому разі, якщо не буде знайдено іншого покупця. «У разі зацікавлення інвестора в купівлі 25-51% "Поверхности" ми будемо згодні продати свої акції і розмити таким чином свою частку», - сказав Мохаммад Захур.

  Співвласники шукають стратегічного інвестора на всю групу компаній «Поверхность», а не лише на супутникового оператора «Поверхность+», уточнив пан Захур. Завершити процедуру залучення нового акціонера планують навесні 2010 року. «Думаю, до кінця цього року будуть подані їхні пропозиції, ми виберемо найсерйознішу і до кінця березня буде визначений хтось один із них», - зазначив власник ISTIL.

  Нагадаємо, що в липні група компаній «Поверхность» оголосила про намір залучити стратегічного інвестора і почала переговори з продажу від 25% до 51% за 50-100 млн доларів. Фінансовим консультантом було призначено інвестиційну компанію Concorde Capital. У серпні ISTIL Group оформила право власності на 40% акцій «Поверхности». Угода, яка оцінювалася в 60 млн доларів, передбачає опціон ISTIL на збільшення частки до 55%. У жовтні газета «КоммерсантЪ-Украина» повідомила, що участь у тендері «Поверхности» із залучення стратегічного інвестора бере «Газпром-медіа».

  Источник: ТелеПростір
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.