Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Євро-2012: УЄФА уклав угоду з НТКУ


  18 сентября 2009 | Телевидение / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
  Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) оголосив про підписання ексклюзивної угоди з Національною телекомпанією України (НТКУ) щодо трансляцій матчів Євро-2012 в Україні.

  НТКУ забезпечить широке висвітлення турніру шляхом прямих трансляцій та оглядів усіх 31 матчу на загальнодоступних телеканалах, у мережі Інтернет та через мобільний зв’язок. Також НТКУ запропонує масштабний промоушн чемпіонату Європи перед стартом фінальної частини завдяки показу відповідних тележурналів та інших тематичних програм.

  Коментуючи угоду, генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор відзначив: «УЄФА радий вітати НТКУ серед членів ексклюзивної групи офіційних трансляторів Євро-2012. Це провідний телевізійний мовник в Україні, й УЄФА з нетерпінням очікує створення разом з НТКУ унікальних глядацьких вражень для української аудиторії. Наявність телевізійних платформ в обох приймаючих країнах на такій ранній стадії буде надзвичайно корисною для популяризації турніру».

  Нагадаємо, що 3 квітня 2009 року УЄФА повідомляв про підписання угоди з Telewizja Polska SA (TVP) щодо прав на показ ігор Євро-2012 в Польщі.

  Источник: Пресс-служба Федерації футболу України
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.