Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • ІТК: Засідання суду з приводу оскарження мовних рекомендацій знову не відбулося


  5 августа 2009 | Телевидение / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
  Вчора, у вівторок, 4 серпня 2009 року при черговому розгляді справи Індустріального телевізійного комітету (ІТК) до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення(НацРада) щодо оскарження мовних рекомендацій судом було прийняте рішення про перенесення судового засідання на 22 вересня 2009 року. Перенесення дати засідання відбулось у зв’язку з відпусткою представника НацРади, про що було подано клопотання НацРадою.

  Це вже не перше перенесення засідання суду, раніше у серпні 2008 року через невиконання Відповідачем рішення суду засідання також було перенесено. З моменту подання позову ІТК до НацРади з 10 червня 2008 року розгляду справи по суті ще не відбувалось.

  Нагадаємо, 10 червня 2008 року ІТК подав позов до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо скасування мовних рекомендацій, оскільки вважає, що НацРада не наділена повноваженнями визначати мовні питання, це є прерогативою ВРУ (ст. 10, 92 Конституції України).

  На думку ІТК, дане рішення НацРади не відповідає:

  - частині 4 статті 10 ЗУ «Про телебачення і радіомовлення», в якій передбачено для загальнонаціонального мовлення частка ефірного часу, коли мовлення ведеться українською мовою, має становити не менше 75 відсотків загального обсягу добового мовлення. Таким чином, в даному положенні, не передбачається можливість Національної ради визначати мовні квоти (80%, 85%), в тому числі в праймі. В жодному іншому законодавчому акті, також, не передбачена така можливість.

  - Конституції (ч. 2 ст.19). в якій визначається, що державні органи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Таким чином прийняття такого рішення є перевищенням повноважень з боку Національної ради.

  - Національною радою не дотримана процедура прийняття та оприлюднення регуляторного акту, передбачених ЗУ «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності».

  Довідка про ІТК:

  Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) – це галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. ІТК об’єднує найбільш рейтингові телеканали країни: Інтер, 1+1, Новий, ICTV, СТБ, канал «Україна», ТЕТ НТН, М1, М2, ТОНІС, Мегаспорт. Разом це більше 75,3% національної глядацької уваги (за даними піплметричної панелі GfK-Ukraine за підсумками 2008 року).

  Крім того, членами асоціації є рекламні агенції Publicis Groupe Media (раніше DMD&B/Starcom MediaVest Group), Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa та FCB MA, а також великі рекламодавці: українські представництва Coca-Cola, Unilever та Procter&Gamble та Gillette в Україні.

  Місія ІТК – сприяти розвитку українського телебачення.

  Мета ІТК – захист інтересів членів асоціації, забезпечення саморегулювання галузі, створення оптимальних умов для професійної діяльності. Детальніше читайте на сайті: http://www.itk.org.ua/

  Источник: Пресс-служба Індустріального телевізійного комітету
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.