Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • Найбільше змін депутати планують внести до Закону «Про рекламу»


  23 июля 2009 | Телевидение / Радиовещание / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
  Комітет з питань свободи слова Верховної Ради України ухвалив план роботи на вересень 2009 - січень 2010 року. До нього увійшли питання, які так і не було розглянуто в першому півріччі цього року, а також низка нових. Найчастіше члени комітету розглядатимуть питання внесення змін до профільних законів, а саме «Про телебачення і радіомовлення», «Національну раду з питань телебачення і радіомовлення», «Про рекламу» та інші.

  Зокрема зміни до закону «Про ТБ і РМ» стосуватимуться приведення окремих положень цього документу у відповідність до Конституції України (№ 3140) та регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами (№ 4510).

  Щодо закону «Про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення», то члени комітету планують розглянути зміни щодо звітності Нацради (№ 2442), удосконалення стадій прийняття та порядку оприлюднення актів Нацради, шляхом приведення їх у відповідність до чинного законодавства України (№ 3153), удосконалення стадій прийняття та порядку оприлюднення актів Нацради (№ 3153).

  На думку народних депутатів найбільш недосконалим є Закон України «Про рекламу», тому саме до нього пропонується внести найбільше змін. На розгляд комітету виноситься дев'ять законопроектів, які стосуються цього закону. Зокрема щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій (№ 3002), щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення (№ 3081), щодо обмеження реклами пива та спиртовмісних напоїв (№ 3205), щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв (№ 1014) та інші.

  Також комітет має розглянути і внести свої пропозиції до концепції та структури Інформаційного кодексу України.

  Члени комітету запланували два виїзні засідання, на яких вивчать питання тиску на регіональні засоби масової інформації збоку місцевих адміністрацій (Черкаська, Сумська, Тернопільська області) та проблеми роздержавлення друкованих засобів масової інформації (Кіровоградська область). Нагадаємо, що у першому півріччі члени комітету так не провели жодного виїзного засідання.

  Питання висвітлення діяльності Верховної Ради України парламентськими засобами масової інформації та формування громадських рад НТКУ та НРКУ розглядатимуться комітетом у порядку контролю за виконанням законів, постанов Верховної Ради і власних рішень.

  Крім того комітет пропонує провести парламентські слухання «Проблеми інформаційної політики в Україні» та низку круглих столів.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.
  <