Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нацрада рекомендує новим каналам хоча б рік не змінювати програмну концепцію


23 июля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 21 липня ухвалила рекомендації телерадіоорганізаціям щодо переоформлення ліцензій на мовлення в частині програмної концепції. Цим рішенням регуляторний орган рекомендує компаніям утримуватися від внесення змін до програмної концепції протягом року з дня отримання ліцензій на мовлення. Телерадіоорганізація, яка щойно розпочала мовлення або виходить в ефір менше року, має виконувати умови ліцензії, завдяки яким її визнано переможцем конкурсу і видано ліцензію на мовлення.

«Буде нелогічно, якщо на конкурс компанія подається як стовідсотково дитячий канал і отримує ліцензію, а через тиждень пише заяву про те, що робитиме спортивний канал. Це наш підхід, який ми будемо застосовувати при розгляді заяв про переоформлення», - прокоментував на брифінгу нові рекомендації в.о. голови Нацради Андрій Мирошніченко.


Відтак, Нацрада розглядатиме заяви про внесення змін до ліцензій на мовлення у частині програмної концепції лише від телерадіокомпаній, які не менше року працюють у сфері телерадіомовлення.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.