Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Основные преимущества ГБО
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • Тимошенко хоче реформувати телебачення і радіо та прибрати звідти олігархів


  14 июля 2009 | Телевидение / Радиовещание / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
  Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко висловилась за реформування телебачення і радіомовлення, повідомляють «Українські новини».

  Про це вона сказала на урочистостях із нагоди 10-річчя партії «Батьківщина». Юлія Тимошенко відзначила, що на сьогодні засоби масової інформації використовуються переважно для того, щоб скомпрометувати своїх політичних конкурентів. «Замість того, щоб подавати людям ті речі, які піднімають у кризу дух, замість того, щоб нести добре слово впевненості й надії, замість того, щоб сказати країні, чим пишатися, ми бачимо на всіх каналах чорний, тягучий монолітний піар, який просто заповнив усе», - сказала вона.

  У разі своєї перемоги на виборах Президента України Юлія Тимошенко пообіцяла розвивати суспільне телебачення і радіомовлення. «Перше, що ми маємо зробити, прийшовши до повноцінної влади, яка дасть нам можливість наводити лад у країні, - зробити суспільне телебачення і радіомовлення. Нам необхідно прибрати олігархічні та залежні політичні структури від формування інформаційної політики», - сказала вона. При цьому вона зазначила, що необхідно, аби редакційна політика стала законом і нормою журналістської діяльності.


  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.