Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Савік Шустер реєструє нову «Савік Шустер студіос» разом із Фуксманом


  14 июля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
  Телеведучий Савік Шустер реєструє нову компанію під назвою «Савік Шустер студіос» і сподівається, що телеканал «Україна» укладе з нею угоду на виробництво програми «Шустер live» у наступному телесезоні, повідомляє газета «Сегодня».

  Нагадаємо, компанія «Савік Шустер студіос» була перейменована на «Істіл студіос» та розірвала відносини із паном Шустером. За словами ведучого, причиною розриву став конфлікт між партнерами - інвестором «Савік Шустер студіос» Мохаммадом Захуром та власником компанії «Поверхность ТВ» Віктором Самойленком. «Без мого відома, від імені студії Захур подав до суду на Самойленка, який потім зателефонував мені й запитав, за що, - розповів пан Шустер. - А я навіть не знав. Я прийшов до Захура і сказав, що єдине, що в мене є - це моя репутація. Після цього конфлікту теж без мого відома компанію перейменували, а єдиним її власником виявився Захур. Я ж звільнився».

  В інтерв'ю газеті «Дело» Савік Шустер назвав заяву керівника «Істіл студіос» Дмитра Котеленця про те, що компанія пропонувала ведучому нову форму співпраці, за якої його проекти працюватимуть незалежно у рамках продакшну, брехнею, наголосивши, що ніяких пропозицій від «Істіл студіос» не отримував. «Оточення Захура - дуже дивне, вони багато що робили за спиною», - сказав ведучий. За його словами, ще півтора місяці тому, зрозумівши, що відбувається «щось екстраординарне», він почав готувати «плацдарм для відступу». «Де юре вони провели все чисто, хоча з морально-етичної точки зору це було зроблено брудно», - сказав Савік Шустер, додавши, що не має наміру вимагати від Мохаммада Захура матеріальної компенсації та подавати позов до суду.


  Тим часом газеті «КоммерсантЪ» стало відомо, що партнером Савіка Шустера у новій «Савік Шустер Студіос» може стати компанія «Українська медійна група» Бориса Фуксмана і Олександра Роднянського. Компанія вироблятиме «Шустер live», а також ще два проекти для ТРК «Україна» (тим часом в «Істіл студіос» вважають, що ці проекти вироблятиме саме ця компанія).

  «Я сказав Савіку про нашу готовність до співпраці. І я думаю, що для нас буде великим успіхом, якщо в майбутньому ми зможемо працювати разом», - сказав в інтерв'ю газеті Борис Фуксман. За його словами, можлива спільна участь пана Шустера та УМГ у новій продакшн-студії, при чому контрольний пакет належатиме саме Фуксману і Роднянському.

  Оцінюючи необхідне фінансування для студії, Борис Фуксман сказав: «Я знайомий із тим, що зробила "Істіл". Там хлопці вклали 15 мільйонів доларів, обладнавши студію за останнім словом науки і техніки та використавши технології, які на українському ринку ще не потрібні. Я вважаю, що реально для такої програми потрібні набагато менші капіталовкладення. Вклавшись у 7-8 мільйонів доларів, можна забезпечити таку ж якість продукту». Окупити ці інвестиції Борис Фуксман сподівається за два-три роки. При цьому студія зможе існувати лише за максимальної завантаженості апаратури, обслуговувати кілька проектів та працювати «якщо не 24, то точно 12 годин на добу».


  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.