Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

МТV Україна відкрикрив мікросайт Partytest


1 июля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Почав працювати новий мікро-сайт МТV Україна, розроблений київським офісом рекламної агенції "Сан Маркос". Реалізація цього проекту є частиною ширшої співпраці агенції з популярним розважальним телеканалом.
Першим проектом агенції "Сан Маркос Україна" (група OBSM, Польща) було створення мікросайту в Інтернеті для нової програми МТV Україна Partytest, в якій популярний в Україні VJ Авдєєв (VJ Avdeev), відвідує і оцінює гучні розважальні заходи, музичні фестивалі і нічні клуби. На мікросайті можна ознайомитись з перебігом програм через відео- та подкастів, а також почитати блог ведучого. Окрім цього на ресурсі проводиться конкурс на найкращого "DJ Знахідку" серед молодих талантів цього напрямку музики.

У рамках співпраці з МТV Україна агенція "Сан Маркос Україна" відповідає за сукупність маркетингових дії каналу МТV Україна, що проводяться в Інтернеті. Завданням агенції було опрацьовування концепції та створення мікросайту, а також її промоція в мережі. Проект адресований основній аудиторії каналу МТV Україна — молоді у віці 12-18 років, що проживає в містах.


Источник: mmr.net.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.