Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Президент України призупинив передачу Концерну РРТ до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України


24 декабря 2008 | Телевидение / Радиовещание / Украина / На украинском языке | Добавил: DoctoR
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1194/2008
Про зупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1039
Кабінетом Міністрів України 26 листопада 2008 року видано постанову № 1039 «Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку», за яким Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення з усіма підприємствами та організаціями, що входять до його складу, передається із сфери управління Державного комітету телебачення та радіомовлення України до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України.

Передача Концерну до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України порушує цілісність єдиної системи управління державною складовою інформаційного простору України, унеможливить виконання завдань щодо реалізації єдиної збалансованої державної політики в інформаційній сфері, призведе до виникнення проблем, явищ та чинників, що створюють небезпеку національним інтересам України у цій сфері і негативно впливають на суспільний розвиток та реалізацію її інтеграційних прагнень.

Відтак, виведення Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення зі сфери управління Державного комітету телебачення та радіомовлення України суперечить інтересам національної безпеки в інформаційній сфері, а тому не відповідає частині першій статті 17 Конституції України, згідно з якою забезпечення інформаційної безпеки держави є однією з її найважливіших функцій і яка згідно зі статтею 8 Основного Закону України є нормою прямої дії.

Ураховуючи викладене, керуючись частиною першою статті 17, пунктами 1 і 17 частини першої статті 106 Конституції України та відповідно до пункту 15 частини першої статті 106 Основного Закону держави постановляю:

1. Зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1039 «Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України.

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

24 грудня 2008 року

Источник: Офіційне інтернет-представництво Президента України
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.