Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Бюджет талант-шоу «Алла шукає українські таланти» на «Радіо Алла» становитиме 500 тисяч доларів


  11 апреля 2009 | Радиовещание / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Нова українська радіостанція «Радіо Алла» має намір запустити радійне талант-шоу «Алла шукає українські таланти», мета якого - вивести на публіку молодих українських виконавців. Про це повідомляє прес-служба «Українського медіахолдингу», до якладу якого входить радіостанція. Бюджет конкурсу орієнтовно становитиме 500 тис. доларів. Ця сума включає витрати на організацію радіо-шоу, рекламну підтримку та інвестиції в промо-кампанії нових імен.

  Узяти участь у талант-шоу може кожен охочий, надіславши запис пісні на «Радіо Алла». Пісні відбиратиме колектив станції разом з Аллою Пугачовою. Найкращі треки потраплять в ротацію на «Радіо Алла». Також переможцям обіцяють ексклюзивні призи від російської співачки та радіостанції.

  Переможницею першого сезону конкурсу «Алла ищет таланты» в ефірі російської мережі «Радио Алла» стала українська співачка Наталя Валевська. Вона отримала приз - річну ротацію в ефірі російської радіомережі, 10 тис. доларів і ювелірну прикрасу від Алли Пугачової.

  Нагадаємо, що 8 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила «Радіо One» змінити позивний на «Радіо Алла» та внести зміни у програмну концепцію. Радіостанція й надалі входить до групи компаній «Український медіахолдинг». З конфліктом між членами Нацради довкола ребрендингу «Радіо One» пов'язують заяви про відставку голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталія Шевченка та його першого заступника Ігоря Куруса.

  Як наголошують в УМХ, склад власників компанії у зв'язку з переформатуванням не зміниться.

  Вихід в ефір «Радіо Алла» відбудеться 15 квітня в 16 містах України.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.