Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Програма DJ Толі на «Радіо Київ» міняє формат і час виходу


29 ноября 2008 | Радиовещание / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Програма Анатолія Векслярського, також відомого як Ді Джей Толя, «Київ Vexlarsky», що виходить на «Радіо Київ», змінює формат та час виходу. Про це «Телекритиці» повідомив сам пан Векслярський.

За його словами, буде скорочено другу частину програми, присвячену актуальній суспільній темі – залишиться лише перша, у якій ідеться про українську музику. «Інших змін у форматі не передбачається: це й надалі буде критична програма про українську музику», - каже ведучий. За його словами, закриття другої частини пов’язане із збільшенням кількості рекламодавців на «Радіо Київ».

Програма виходитиме вранці вихідного дня – поки що невідомо, суботи чи неділі. На думку Анатолія, «цей час не гірший за той, що був».

Нагадаємо, Анатолій Векслярський веде програму на «Радіо Київ» з кінця 2007 року. Раніше він працював керівником відділу музичних проектів на каналі ТОНІС.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.