Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Ведучий «Еха Москви» Рінат Валіулін стане директором російської служби радіо «Свобода»


12 января 2009 | Радиовещание / Россия / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Директором російської служби радіо «Свобода» стане Рінат Валіулін, підлеглий головного редактора «Еха Москви» Олексія Венедиктова та чоловік ведучої «Еха» Ксенії Ларіної. Як повідомляє «Газета», про це видання повідомив сам пан Валіулін, зазначивши, однак, що відповідний контракт ще не підписано.

Як повідомляється, попередній директор Марія Кляйн виходить на пенсію. Співробітникам радіостанції вже відомо про зміну директора, однак офіційних заяв поки що не послідувало. Новий директор має бути представлений колективу 2 лютого.

Серед планів пана Валіуліна – модернізація радіостанції з точки зору подачі інформації та розширення аудиторії.

Рінат Валіулін працює на радіо «Ехо Москви» з 1990 року як ведучий передачі «що старенького?». Три роки тому він залишив радіостанцію, а потім повернувся, однак в ефірі з’являється лише раз на тиждень – у суботньому ефірі, котрий ділить із Ксенією Ларіною.

Марія Кляйн прийшла на радіо «Свобода» у 1993 році, після еміграції з Росії на Захід. У 1999 році воан повернулася і очолила відділ новин російської служби. У 2004 році була призначена директором російської служби радіостанції.

"Телекритика"

Источник: PULT
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.