Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Сергій Курченко став власником UMH group


  5 ноября 2013 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Olga Kravtsova
  Власник групи компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергій Курченко і засновник, президент UMH group Борис Ложкін оголосили про дострокове закриття угоди з купівлі компаніями пана Курченка 99,9% акцій UMH group. Відповідне повідомлення поширила сьогодні, 5 листопада, прес-служба UMH group.

  Фінансові зобов'язання за угодою, старт якої було оголошено сторонами 21 червня, на сьогоднішній день виконано. Суму угоди сторони не розголошують. За оцінкою українського Forbes, вона становить $340-$370 млн. 0,01% акцій, як уточнили «Телекритиці» в UMH group, залишаться в акціонерів, які придбали їх, коли акції UMH було розміщено на Франкфуртській фондонвій біржі.

  Компанія «ВЕТЕК-Медіа» (генеральний директор Юрій Рівненський), що належить Сергію Курченку, приступила до операційного управління UMH group. «Керівна компанія підтвердила зацікавленість у продовженні співпраці з провідними топ -менеджерами холдингу», - йдеться в повідомленні.

  Сергій Курченко, коментуючи угоду, подякував команді своєї компанії «ВЕТЕК-медіа», Борису Ложкіну та чинному менеджменту групи. Говорячи про подальші плани, він ще раз підтвердив намір інвестувати в розвиток UMH group з метою посилення лідерських позицій компанії.

  «Хочу висловити подяку всім співробітникам UMH group, - заявив у свою чергу Борис Ложкін. - Ми разом побудували кращу медіакомпанію в Україні і стали помітним гравцем на російському ринку. Акціонери UMH group та партнери задоволені результатом угоди. Сподіваюся , що інвестиційні плани Сергія Курченка та професійні дії його команди дадуть новий імпульс розвитку UMH group».

  У червні 2013 року UMH Group і група СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій UMH group. Свої частки в UMH group і проектах погодилися продати більшість партнерів пана Ложкіна. Сергій Курченко тоді ж пообіцяв інвестувати в UMH $ 100 млн і підтримувати редакційну незалежність.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.