Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Програмним директором Радіогрупи UMH став американець Марк Вест


  27 мая 2013 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  На посаду програмного директора Радіогрупи UMH призначено громадянина США Марка Веста. Про це повідомляє прес-служба радіогрупи.  Рішення залучити іноземного співробітника прийшло до керівництва компанії після тривалих пошуків фахівця в Україні. Посада програмного директора була вакантною протягом півроку. У цей час пан Вест виступав у якості консультанта Радіогрупи UMH і фактично виконував обов'язки програмного директора.  «Ми вирішили звернутися до людини, яка знайома зі східноєвропейським радіоринком не з чуток і володіє знаннями, які дійсно можуть бути корисними для наших радіостанцій, - коментує призначення глава правління Радіогрупи UMH Валентин Резніченко. - Знайти такого фахівця в Україні, на жаль, нам не вдалося. Тому ми розширили територію пошуку. Коли ми дізналися про Марка і його досягненнях, сумнівів не було. Таких фахівців, як він, у світі дуже мало. Ми задоволені нашою співпрацею».  До приходу в Радіогрупу UMH Марк Вест був директором європейського напрямку в Communicorp Group Ltd (ця компанія раніше володіла радіостанціями «Наше радіо» та NRJ, що нині належать Радіогрупі UMH), де керував 35 станціями в 7 країнах. Йому вдалося збільшити прослуховування на SuomiPop у Фінляндії з 350 тисяч до 900 тисяч осіб, а також підняти з останніх позицій до №1 станції Kiss у Чехії і NRJ у Болгарії.  «Після 30 років роботи в радіоіндустрії я знаю і практикував багато речей, але я не стверджую, що я є фахівцем у всьому. Крім того, я не зміг би продуктивно працювати без команди Радіогрупи UMH. Локальні фахівці набагато краще розбираються в тонкощах і нюансах українського медіаринку. І пропрацювавши з радіогрупою півроку, я з упевненістю можу сказати, що мені дуже пощастило з командою», - зазначив пан Вест.  За словами нового програмного директора, Радіогрупа UMH переглянула сітки своїх станцій таким чином, щоб вони були цікавими одночасно для слухача і для рекламодавця. «Вже дуже скоро на всіх радіостанціях UMH з'являться кардинально нові для українського ринку формати програм та акцій. Це буде переворот у радіопросторі. Такого в Україні ще не було», - запевняє Марк Уест.  Радіогрупа UMH об'єднує чотири мережеві («Авторадіо», «Наше радіо», «Ретро FM», Europa Plus) і три київські («Джем FM», Lounge FM і «Голос столиці») радіостанції. Радіогрупа є частиною UMH group.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.