Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • З радіоефіру ДТРК «Крим» зняли програму про акції на захист української мови


  17 июля 2012 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  З радіоефіру державної телерадіокомпанії «Крим» зняли україномовну програму «Два кольори», яка мала вийти ввечері 13 липня і в якій розповідалося про заборонену акцію кримської громадськості на захист української мови. Про це повідомляє «Радіо Свобода». Автор програми, журналістка Алла Петрова на знак протесту написала заяву на звільнення.  За словами Алли Петрової, їй висунули формальні претензії: спершу про відсутність затвердженого сценарію програми, а потім про погану якість звуку з виступів на мітингу і звинуватили в політичній заангажованості та «агресивності».  Журналістка сказала, що її заява про звільнення з ДТРК «Крим» стала «емоційною реакцією на цензуру і тиск», з якими вона зіштовхнулася на роботі останнім часом.  У коментарі «Телекритиці» Алла Петрова сказала, що залишиться працювати на ДТРК «Крим» тільки за однієї умови, а саме, якщо не буде цензури. «Писати програми з їхніх слів я не буду», - сказала вона.  Виконувач обов'язків генерального директора ДТРК «Крим» Степан Гулеватий повідомив «Радіо Свобода», що має намір «особисто розібратися в конфліктній ситуації» і тому заяву Алли Петрової не підписав. «Я хотів спочатку з нею поспілкуватися, а потім вирішити. Ніхто цензуру не вводив, я за правильну журналістику: треба, щоб у матеріалі були дві точки зору. Ніхто тиску не чинив, на мою думку це просто передвиборчі інсинуації, щоб показати, що ось як усе погано в Криму з українською мовою», - сказав пан Гулеватий у коментарі «Телекритиці».  Заслужений діяч культури України Алла Петрова працює на кримському державному телебаченні і радіо близько двадцяти років. Вона є автором низки дитячих україномовних телерадіопрограм, а також авторської громадсько-політичної радіопрограми «Два кольори», що виходить раз на тиждень.  Раніше на початку червня керівництво ДТРК «Крим» зняло з телеефіру повтор випуску новин «Хаберлер», який готує кримськотатарська редакція каналу. Як стверджували журналісти цієї редакції, підставою для зняття програми стала відсутність у ній повідомлень про президента України.  7 липня в Сімферополі пройшла заборонена судом акція кримської громадськості, під час якої її учасники ухвалили і передали до Постійного представництва президента України в Криму звернення, в якому закликали спікера українського парламенту Володимира Литвина не підписувати закону про засади мовної державної політики, оскільки той був ухвалений з порушеннями регламенту і Конституції, а президента Віктора Януковича - ветувати його, а також винести його на розгляд Ради національної безпеки та оборони як такий, що загрожує національній безпеці.

  Источник: telekritika
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.