Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • Черкаська ОДТРК шукає ведучих для радіо «Рось-ФМ»


  29 мая 2012 | Новости / Радиовещание | Добавил: Елена Ленова
  На радіо буде шість ведучих

  Черкаська обласна державна телерадіокомпанія «Рось» оголосила кастинг на ведучих прямого ефіру радіо «Рось-ФМ». Про це в інтерв'ю виданню «Прочерк» повідомила новий гендиректор Черкаської ОДТРК Лариса Єфремова.

  Керівника не влаштовує формат, у якому нині працює радіо. «Увечері я займатимусь зі студентами, майбутніми ведучими: займаємося дикцією, мовною технікою, вчимося робити підводки. Бо ми оголосили кастинг на ведучих прямого ефіру. Шукаємо осіб з відповідним тембром голосу, людей живого розуму», - повідомила Лариса Єфремова.

  До 1 липня «Рось-ФМ» вийде в оновленому вигляді. Це нові заставки, нове оформлення, нові перебивки і джингли. У прямому ефірі працюватимуть шестеро ведучих.

  «Це має бути професійне радіо. І все має працювати у прямому ефірі. Тож у нас буде шість ведучих: троє жінок і чоловіків. У цілому ж я будую роботу і на радіо і на телебаченні за принципом закритого циклу. Це означає, що ведучі прямого ефіру також будуть робити програмні продукти, як і журналісти», - сказала Лариса Єфремова.

  Зараз ОДТРК розпочала ремонт у редакції «Рось-ФМ», що знаходиться в будівлі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. У цьому ТРК допомагає молодіжне крило Партії регіонів, з яким укладено угоду про спільну роботу.

  Ларису Єфремову було призначено на посаду керівника ОДТРК «Рось» у квітні цього року. До цього вона працювала головою правління приватного акціонерного товариства «Телерадіокомпанія "Алекс"» (м. Запоріжжя), ще раніше - програмним директором всеукраїнської радіомережі «Мелодія».

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.