Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Російська радіостанція «Говорит Москва» йде на рекорд з тривалості ефіру


  2 апреля 2012 | Новости / Радиовещание | Добавил: Елена Ленова
  Ефір радіо «Говорит Москва» розпочався сьогодні, 2 квітня, о 8.00 за московським часом, повідомляється на сайті радіостанції. За таймером ефіру можна спостерігати там же у режимі онлайн.

  Ведучі знакового ефіру Сергій Воробйов та Ігор Рябов мають намір провести у прямому ефірі 53 години і побити існуючий рекорд Книги рекордів Гіннеса з тривалості радіоефіру.

  Ведучі працюватимуть на 92.0 FM без сну та відпочинку. Протягом більше ніж двох діб ефіру у студії «Говорит Москва» зʼявлятимуться зірки шоу-бізнесу, журналісти та інші публічні люди.

  «При цьому, згідно правил, ведучі не мають права замовчати навіть на 10 секунд, за виключенням випусків новин і рекламних пауз», − відзначається на сайті «Говорит Москва».

  Попередній рекорд з тривалості радіоефіру було встановлено в березні 2011-го BBC Radio 1. Діджеї Кріс Мойлс (Chris Moyles) та Дейв Вітті (Dave Vitty) провели ефір, що тривав більше 51 години. Протягом «марафону» британські ведучі час від часу робили 5-хвилинні перерви, а також декілька разів приймали душ.

  Источник: mediasapiens.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.