Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Радіо Алла» стає Next


25 января 2012 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Загальнонаціональна мережа «Радіо Алла» змінює позивний та формат і стає радіо Next. Відповідні зміни до ліцензій ТРК «Пілот-Україна» і фірми «Волинь», об'єднаних в одну радіомережу, внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 25 січня.

Отже, позивний радіомережі змінився з «Радіо Алла» на «Радіо Next». Радіокомпанії надали Нацраді ліцензійний договір від 27 жовтня 2011 року з Валентином Резніченком (голова правління Радіогрупи УМХ, до якої входить радіомережа) про використання товарного знаку відповідно до свідоцтва № 111046 від 25 серпня 2009 року.

Формат за ліцензіями замість музично-розважального став розважально-музичним.

У компаній з'явився іноземний продукт в ефірі обсягом 7 годин на добу. Відповідно, частка національного продукту і програм власного виробництва зменшилася з 24 годин на добу до 17 годин на добу.

Що стосується жанрового розподілу, то Next транслюватиме переважно розважально-музичний контент (понад 19 годин на добу) і незначну кількість інформаційних і просвітницьких програм.

Нагадаємо, «Радіо Алла» мовило в Україні з 15 квітня 2009 року, замінивши радіомережу Radio One. За форматом 70% становила музика (російська та українська), 30% - розважальні та інформаційні програми. Початок кожної години оголошувала Алла Пугачова, а в усі джингли були інтегровані її авторські фрази.

У Росії «Радио Алла» було створено в липні 2007 року. Наприкінці 2010 року холдинг «Профмедіа», якому належить російське «Радио Алла», розірвав стосунки з Аллою Пугачовою, а з початку 2011 року радіомережа переформатувалася на «Радио Romantika». Однак Радіогрупа УМХ заявила, що в Україні формат не змінюватиметься.

Next - це також російський проект. Радіостанція з таким позивним входила до холдингу «Газпром-медіа» і мовила з початку 2005 року. Спочатку в ефірі переважав хіп-хоп та R&B, згодом станція переорієнтувалася на західну поп-музику. Після продажу радіостанції її гендиректору Юлії Яковлєвій Next, за інформацією російських сайтів, припинила мовлення 1 січня 2012 року.

«Телекритика» очікує на коментарі Радіогрупи УМХ щодо переформатування мережі «Радіо Алла».

Як писала «Телекритика», нещодавно радіо NRJ, що входить до Радіогрупи УМХ, переформатувалося на «Радіо 24» - спільний проект Радіогрупи УМХ та медіахолдингу «Люкс».

Як змінилася програмна концепція «Радіо Алла» на «Радіо Next»:

«Радіо Алла» стає Next


Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.