Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • «Укртелеком» хоче відмовитися від проводового радіо


  21 апреля 2011 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  «Укртелеком» хоче відмовитися від надання збиткових послуг, серед яких - проводове радіо. Про це пише газета «Коммерсантъ».

  Як заявив 19 квітня керуючий партнер австрійської компанії EPIC (покупця «Укртелекому») Пітер Гольдшайдер, близько 1 млрд грн «Укртелеком» розраховує зекономити, відмовившись від надання збиткових послуг - місцевої телефонії, проводового радіо і телеграфу. «Як приватна компанія ми не можемо собі дозволити надавати послуги нижче собівартості. Уряд не може змушувати нас надавати збиткові послуги за державними тарифами і не компенсувати втрати», - заявив він.

  Також «Укртелеком» уже розпочав масштабні скорочення персоналу.

  Як писала ТК, доходи від надання послуг проводового мовлення за минулий рік становили 201,6 млн гривень (у тому числі 166,7 млн - за надання послуг населенню).

  Мережею проводового радіо «Укртелекому» мовлять три канали Національної радіокомпанії України, а також регіональні державні ТРК і місцеві радіокомпанії. Ця мережа також існує для оповіщення населення про надзвичайні ситуації. За останніми даними, кількість радіоточок в Україні становить 2,7 млн і продовжує скорочуватися (у 1991 році було 19 млн радіоточок).

  Заява EPIC суперечить умовам приватизації «Укртелекому», відзначає «Коммерсантъ». Зокрема, покупець зобов'язаний забезпечити надання послуг зв'язку в сільській місцевості і віддалених населених пунктах. Також покупець «Укртелекому» зобов'язувався зберегти штат компанії протягом півроку.

  Державний регулятор, Національна комісія з питань регулювання зв'язку, розглядає ідею створення Фонду універсальних послуг для компенсації витрат «Укртелекому» на місцеву телефонію і надання послуг інтернет-доступу в селах і віддалених населених пунктах. Що ж до проводового мовлення, то про його державну підтримку наразі нічого не відомо.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.