Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • «Білий кролик», «Віхи року» та «Ера Евордс» 31 грудня на «Радіо-Ера».


  30 декабря 2010 | Радиовещание / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  «Білий кролик», «Віхи року» та «Ера Евордс» 31 грудня на «Радіо-Ера».31 грудня в ефірі «Радіо-Ера» з 10.00 до 19.00 триватиме новорічний марафон «В пошуках білого кролика». Найголовніші, знакові події року, осмислені крізь призму казки Льюїса Керролла «Аліса в Країні Чудес». Протягом року щодня в ефірі "Раідо-Ера" було понад пітора десятка гостей: відомі політики, економісти, політологи, митці, представники шоу-бізнесу, спортсмени. 31 грудня деякі з них стануть акторами. Ми пропонуємо Вашій увазі фрагменти знаменитої казки, записані голосами гостей «Радіо-Ера». Також щопівгодини в ефірі звучатимуть запитання новорічної вікторини, на переможців якої чекають призи.

  Крім того, в переддень Нового року в ефір вийде проект «Віхи року». Це програма про те, чим країна жила минулі дванадцять місяців. Про те, як ми ходили на вибори і чекали на чергову зарплату, про наш сміх крізь сльози і національний проект номер один….«Віхи року» - це цілий рік українського життя-буття очима кореспондентів «Радіо-Ера».

  Чи можемо ми очікувати чогось від природи після того, що з нею зробили, про те, які пам’ятки нам передали предки, і що ми залишимо нащадкам….

  «Віхи року» - це також нагадування про те, що «КРОЛІКІ – ЕТО НЕ ТОЛЬКО…» Слухайте «Віхи року» 31 грудня о 19.00.

  «Радіо–Ера» відзначає найкращих! Політики, науковці, спортсмени, артисти… В нашій студії вони розповідали про найновіше і найактуальніше, найважливіше і найцікавіше… Вони оцінювали історію і творили її власними руками та розумом. Хто із наших гостей буде удостоєний премії «Ера Евордс-2010», дізнаєтеся 31 грудня о 20-й годині на «Радіо-Ера».


  Радіо «Ера» - єдина українська мережева ФМ-станція, що працює у форматі news \ talk (інформаційно-розмовному). Почесний президент ТРК "Радіо-Ера" Ігор Лоташевський.

  Источник: Прес-служба «Радіо-Ера ФМ»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.