Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Анджея Рибалта знову звільнили з посади директора Польського радіо


2 марта 2010 | Радиовещание / На украинском языке / Европа | Добавил: Ольга Кравцова
Керівництво Польського радіо знову звільнило Анджея Рибалта з посади директора Польського радіо для закордону, повідомляє сайт радіостанції.

Його колеги вже виступили з протестом щодо цього рішення. У розповсюдженій серед представників ЗМІ заяві журналісти зазначили:

«Пан Анджей Рибалт став директором Польського радіо для закордону не шляхом політичної номінації, він з нашого колективу і тому, як ніхто інший, знає потреби Польського радіо для закордону та наших слухачів. Завдяки його копітким старанням наше радіо стало впливовим інформаційним засобом, особливо, щодо східних сусідів держави. І це, безперечно, значною мірою сприяє розвиткові польської політики на Сході».

Пан Рибалт своє звільнення коментує неохоче: «Мене поставили до відома щодо відкликання з посади. Відповідаючи на запитання щодо причин, керівництво зазначило, що втратило до мене довіру».

Самі журналісти Польського радіо переконані: головним мотивом відкликання Рибалта було те, що він приділяв значну увагу розвитку радіостанції в Україні, Білорусі та Росії. Нині розвиток цих проектів під питанням. Своїм рішенням керівництво радіостанції вже відмінило програми Польського радіо в Росії і Латвії. Крім того, в компанії очікують на скорочення працівників.

Анджей Рибалт працює на Польському радіо від 1994 року. У 2009 змушений був написати заяву про своє звільнення. Як повідомляла «Телекритика», вплив на його рішення мав лист від єврейської редакції PRdZ до найавторитетніших політиків країни. Автори листа зверталися до президента та прем'єра по допомогу у фінансуванні редакції. Їх запевнили, що програма кризової ощадливості стосувалася усіх редакцій, проте єврейська редакція не змогла з цим змиритися. Пізніше пана Рибалта знову поновили на посаді.

Місією Польського радіо для закордону є інформування щодо подій в Польщі, міжнародної політики країни та економічної діяльності. Фінансування здійснює Міністерство закордонних справ Польщі.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.