Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Перший Розважальний радіоканал "Люкс FM" розширює свою географію.


4 июля 2009 | Радиовещание / Украина / На украинском языке | Добавил: Ольга Кравцова
Перший Розважальний радіоканал "Люкс FM" розширює свою географію. У червні до мережі міст мовлення станції додався Торез. Східні реґіони і зокрема Донецька область є, безумовно, стратегічно важливими. Підключивши в травні Донецьк, радіо "Люкс FM" уже встигло провести там акцію "З новим літом", прикрасивши міські ялинки пляжною атрибутикою і "Чемпіонат Світу" з метання вишневої кісточки з концертом топових українських Зірок. Крім цього в Донецьку вже 2 місяці триває активна рекламна кампанія. Як конкурентну перевагу не слід забувати фактор самого програмного продукту "Люкс FM". По-перше, плейліст із наймоднішою і тільки популярною музикою, що не має аналогів у Донецьку. По-друге, трендові програми "Модний тюннінґ" з Андре Таном і "Писець" - гола правда про український шоу-біз, широко відомі, особливо серед цільової аудиторії станції. А також найскандальніше ранкове шоу країни "Зарядка" з Кузьмою Скрябіним і вечірнє шоу "Фіеста". Словом, "Люкс FM" у Донецьку активно завойовує свою аудиторію. Результати не змусили себе довго чекати. Оскільки Торез розташований усього в годині їзди від Донецька, люди постійно приїздять у столицю Донбасу. Тому про радіо "Люкс FM" у Торезі вже знали, і станція моментально знайшла своїх слухачів. Також, обзавівшись окремим передавачем у Торезі, "Люкс FM" ще більше розширив географію свого мовлення на Сході. Тепер покриття радіостанції захоплює практично всю Донецьку область (Джерело: Портал "Marketing Media Review").

Источник: proradio.org.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.