Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Російський оператор мобільної реклами «Суперфон» зареєстрував товарний знак у вигляді смайлика


  11 декабря 2008 | Разное / Россия / На украинском языке | Добавил: DoctoR
  Російський оператор мобільної реклами «Суперфон» зареєстрував товарний знак у вигляді смайлика (графічного зображення посмішки) ;-) , повідомляє російська газета «КоммерсантЪ». Відповідне рішення було ухвалене Федеральною службою з питань інтелектуальної власності, патентів та товарних знаків.
   
  Тепер президент компанії «Суперфон» Олег Тетерін стверджує, що «жодна комерційна організація в Росії не зможе використовувати цей значок у рекламних цілях», хоча запевняє, що «фізичних осіб, які використовують смайлики в інтернеті, це не стосується».
   
  Претензії щодо використання смайлика в рекламі можуть виникнути до компаній «Корбина телеком», «Нестле» та «Макдоналдс». Також, за словами пана Тетеріна, «смайлики використовують сервіси на зразок Одноклассники.ру та ICQ для комунікації між користувачами». Порушникам права власності на смайлик «Суперфон» розсилатиме попередження, а якщо реакції не буде – позиватиметься й вимагатиме компенсації.
   
  Легально використовувати смайлики можна буде, придбавши у компанії річну ліцензію, яка коштуватиме «недорого – кілька десятків тисяч доларів». Втім, президент компанії «Одноклассники.ру» Микита Шерман уже заявив, що «навряд чи в Росії знайдеться дебіл, який заплатить "Суперфону" за використання смайликів», а представники інших компаній сказали виданню, що не платитимуть із принципу.
   
  Це вже не перша спроба запатентувати смайлики в Росії. У 2005 році суд Санкт-Петербурга скасував рішення, яким за військовим пенсіонером Віктором Петровим визнавалось право на ці значки.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.