Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Комп'ютерній миші "стукнуло" сорок


  9 декабря 2008 | Разное / Мир / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  9 грудня 1968 року американський винахідник Дуглас Енгельбарт уперше продемонстрував світу новий спосіб роботи з комп'ютером, передає Бі-Бі-Сі. Перша комп'ютерна миша, яку Енгельбарт продемонстрував на комп'ютерній конференції у Сан-Франциско в 1968 році, була дерев'яним корпусом з червоною кнопкою. При цьому для пересування курсору використовувалася не куля, як в сучасних пристроях, а два коліщатка.

  Багато технологій, представлених на тій конференції, стали праобразами комплектації і програмного забезпечення сучасних комп'ютерів.

  На святкування ювілею комп'ютерної миші в Каліфорнії зберуться багато дослідників, які 40 років тому стояли за її створенням.

  Першу комп'ютерну мишу за замовленням Енгельбарта сконструював його колега, інженер Білл Інгліш. За допомогою нового пристрою в 1968 році Енгельбарт показував здивованим глядачам, як тепер можна копіювати і зберігати текстові файли.

  Інгліш розповідає, що в процесі роботи над "електронною указкою" він експериментував з різними пристроями, зокрема світловою ручкою і джойстиками. Проте у всіх випробуваннях мишка виявлялася попереду.

  "Мишкою дуже просто користуватися. Її легко тримати - набагато простіше, ніж ручку, і вона відображає на екрані все, що вам потрібне, з високою точністю", - цитує слова Інгліша лондонська Times.

  Своє ім'я комп'ютерна миша отримала завдяки дроту, який спускався від дерев'яного блоку і нагадував команді Енгельбарта хвіст справжньої миші. У 1970-і роки Інгліш перейшов на роботу в компанію Xerox, де він допомагав у розробці миші з кульовим приводом. У 1981 році Xerox вперше почала серійне виробництво комп'ютерної миші.

  Проте визнання серед комп'ютерних користувачів мишка почала завойовувати тільки в 1984 році, коли компанія Apple купила патент на виробництво цього пристрою для своїх комп'ютерів Macintosh. Справжня ж слава до комп'ютерної миші прийшла, коли Microsoft вибрав її для своєї операційної системи Windows.

  Багато експертів говорять, що комп'ютерну мишу, яка досягла сорокаріччя, незабаром з пошаною проводжатимуть на пенсію. На зміну їй приходять нові технології - сенсорні екрани і планшети, віртуальні клавіатури, розробляють навіть шляхи управління комп'ютером силою розуму.

  Комп'ютерні фахівці, виступаючі в захист миші, говорять, що списувати її з рахунків ще рано. Сучасні оптичні і лазерні миші, зокрема, їх бездротові варіанти, ще послужать комп'ютерним користувачам, вважають експерти.

  Источник: www.newsru.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.