Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Український журнал Mediasat у вересні вийде на ринки Росії й Білорусі


13 февраля 2009 | Разное / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Засновники українського спеціалізованого журналу про телебачення і телекомунікації Mediasat у січні подали документи на отримання передплатного індексу в Росії. Таким чином видання цього року вийде на російський і білоруський ринки. Про це «ТК» розповів співзасновник журналу Олександр Глущенко.

Спершу видавці перереєстрували журнал в українському Мін’юсті: видання стало не вітчизняним, а таким, що може розповсюджуватися за кордоном. Зібравши пакет документів, подали заявку на отримання передплатного індексу в Росії. «Індекси отримують двічі на рік: 1 січня і 1 липня. Ми подали документи в січні, тому розраховуємо отримати індекс влітку. З початком нового телесезону (у серпні-вересні) журнал почне розповсюджуватися в Росії й Білорусі», – зазначив пан Глущенко.

Контент видання не зазнає змін. «Ми пишемо про телебачення України, Росії й Білорусі. Для того, щоб журнал продавався за кордоном, нічого змінювати не треба», – сказав «ТК» пан Глущенко. Співзасновник наголошує на тому, що видавці одразу націлювалися на Україну, Білорусь і європейську частину Росії, оскільки ринок трьох країн – практично один. Аналог Mediasat – російський журнал «Телеспутник» – продається у Росії, Україні, Білорусі і в країнах Прибалтики.

Нині наклад видання становить 5 тисяч примірників. «Я розраховую, що в Росії буде продаватися близько 5 тис. примірників, у Білорусі – 1 тис. Однак ми збільшуватимемо наклад поступово, а спочатку подивимося, яким буде попит», – розповів Олександр Глущенко. У Росії й Білорусі Mediasat розповсюджуватиметься через передплату, а також продаватиметься в компаніях, які займаються супутниковим обладнанням. «Оскільки журнал тематичний, немає сенсу входити в широкі роздрібні мережі», – зауважив співзасновник.

За інформацією газети «Экономические известия», на операційну беззбитковість видавці вийшли влітку 2008 року (Mediasat стартував у лютому 2007 року). За словами пана Глущенка, значні додаткові кошти на виведення журналу на російський і білоруський ринки не потрібні, оскільки при збільшенні накладу зменшується вартість одного примірника.

Редакція видання і надалі знаходитиметься в Запоріжжі, де друкується журнал. У майбутньому, якщо буде великий попит у Росії, видавці не виключають варіант друку частини накладу в Росії. Як приклад наводять «Телеспутник», який друкується в Прибалтиці. Олександр Глущенко наголосив, що штат видання не зміниться, оскільки значну частину матеріалів готують дистанційно фрилансери.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.