Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • НМПУ підтримала вимоги колективу УНІАН про повернення Харченка і недопущення цензури


  17 мая 2012 | Новости / Разное | Добавил: Елена Ленова
  У відстороненні Харченка профспілка вбачає порушення статей 32, 33 Кодексу законів про працю та ст. 43 Конституції України.

  Незалежна медіа-профспілка України підтримує вимоги колективу інформаційного агентства УНІАН і свого осередка в агентстві щодо повернення до на посаду усунутого в незаконний, на думку профспілки, спосіб головного редактора агентства Олександра Харченка, про створення комісії для недопущення цензури в агентстві і про недопущення звільнення працівників без згоди на це медіа-профспілки та колективу агентства.

  НМПУ висловлює стурбованість порушенням закону, які мають місце в УНІАН. «Нове керівництво агентства твердить, що головного редактора УНІАН Олександра Харченка було переміщено на іншу посаду, що нібито відповідає закону. Насправді пана Харченка без його згоди було усунуто з посади, яку він обіймав згідно контракту, - йдеться в повідомленні НМПУ. - Це є порушенням статей 32, 33 Кодексу законів про працю. А також вступає в протиріччя з конституційною нормою про заборону примусововї праці (ст. 43 Конституції України), згідно якої примусова праця - це робота або служба, яка вимагається від особи під загрозою покарання і для якої ця особа не запропонувала добровільно своїх послуг».

  НМПУ не заперечує права власників на кадрові перестановки, але наголошує, що вони мають відбуватися у рамках закону: «Вони повинні відбуватися з урахуванням законних прав працівників. Такі дії повинні здійснюватися з врахуванням інтересів трудового колективу».

  Медіа-профспілка нагадує, що торік після непрофесійних дій керівництва того самого холдингу, до якого належить УНІАН, було знищено «Газету по-киевски». «Десятки кваліфікованих працівників залишилися без роботи. Читачі залишилися без улюбленого видання, яке було одним з лідерів ринку. У випадку загострення конфлікту така доля може чекати і УНІАН. Цього не можна допустити», - наголошують у профспілці.

  Нагадаємо, вчора, 16 травня, шеф-редактором інформаційного агентства УНІАН був призначений Михайло Ганницький, який раніше виконував обов'язки заступника головного редактора. Головний редактор агентства Олександр Харченко переміщений на посаду головного редактора веб-сайту УНІАН. Пан Харченко вважає таке відсторонення порушенням трудового законодавства і пов'язує таке рішення керівництва зі своєю незгодою «робити сайт менш резонансним, з менш гострими публікаціями».

  Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий відкидає звинувачення в таблоїдизації УНІАН і заявляє, що усунення Олександра Харченка з посади шеф-редактора пов'язане з негативними економічними показниками агентства протягом останнього періоду.

  Трудовий колектив УНІАН висунув низку вимог до керівництва, зокрема, повернути Олександра Харченка на посаду головного редактора УНІАН з усіма повноваженнями та створити редакційну колегію для недопущення цензури в агентстві.  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.