Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать метеостанцию для дома?
 • Советы по выбору аудиодомофона
 • Беспроводные зарядки MagSafe: особенности и виды

 • 17 травня - відкриття виставки МАРТС 2012 – «вокалізи»


  7 мая 2012 | Новости / Разное | Добавил: Елена Ленова
  17 травня о 17-30 відбудеться відкриття всеукраїнської виставки живопису молодих українських художників, Четвертого молодіжного арт-салону МАРТС 2012 - «вокалізи».

  Місце проведення: Кругла зала під куполом Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва, вул. Межигірська, 2 (Музичний театр на Подолі).

  «МАРТС 2012 «вокалізи» - спроба показати глядачу, що в живописі, як і в музиці, вокальному мистецтві, можливий відхід художника від зрозумілих всім образів і технік. Замість них живописець, як і музикант-вокаліст, використовує засоби, що не обмежуються жодною формою, а зумовлені лише тональністю, настроєм і майстерністю, і водночас він отримує інструмент виконання, що ллється від самого серця, душі митця.

  Традиційно, протягом виставки будуть проводитись голосування у трьох номінаціях: найкраща тематична робота, найкращий автор і найкраща робота.

  Учасники Молодіжного Арт-Салону МАРТС - випускники провідних художніх академій України - незважаючи на свій молодий вік вже є членами Національної спілки художників України, беруть участь в міжнародних і всеукраїнських виставках та інших важливих заходах в Україні і за кордоном. На виставці експонується понад 150 творів близько двадцяти художників. Автори представляють картини не тільки реалістичного напрямку: пейзажі, натюрморти і портрети, а також своє бачення теми виставки - «вокалізи» в стилях авангард, абстракція, contemporary art. Варіативність і необмеженість душевних проявів - лейтмотив МАРТС 2012. Нагадаємо, що Молодіжний Арт-Салон МАРТС вдало пройшов у травні 2009 року в Національному музеї Тараса Шевченка, у вересні 2010 року, травні 2011 року в Музичному театрі на Подолі.» - повідомляють організатори.

  На відкриття виставки запрошені представники культурного, освітнього середовища, учасники арт-ринку, галеристи, художники, представники дипломатичних місій різних країн та державних установ.

  Молодіжний арт-салон МАРТС - регулярний виставковий простір, що спрямований на популяризацію українського мистецтва і ознайомлення української публіки, представників арт-ринку з іменами українських митців. Проведення виставки супроводжується виданням повноцінного художнього каталогу робіт всіх учасників виставки.

  Молодіжний арт-салон МАРТС засновано благодійною організацією «Міжнародний культурний діалог». Фінансування Молодіжного Арт-салону здійснюється за рахунок власних коштів членів благодійної організації.

  Вхід вільний.

  Регламент заходу:

  17-30 - 18-00 - акредитація представників ЗМІ

  18-00 - 18-30 - урочисте відкриття, виступ Гейко Юлії Віталіївни - куратора Молодіжного Арт-Салону МАРТС

  18-30 - 19-00 - огляд експозиції

  19-00 - 20-00 - коктейль, музичний супровід.

  Акредитація обов΄язкова. Журналісти, які пройшли акредитацію, отримають каталог виставки, повний прес-кіт (включаючи матеріали виставки в цифровому вигляді).

  Докладніше: www.marts.org.ua,

  Юлія Гейко - куратор виставки 050-311-83-61, 044-360-69-89

  Лілія Лазарєва - PR-координатор, акредитація ЗМІ 067-466-75-13


  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.